İsmail Koncuk, İyi Parti GİK üyeliğine Seçildi İşte Koncuk'tan Açıklama

Meral Akşener yeniden İYİ Parti Genel Başkanı oldu. Partinin en üst karar alma organı olan GİK’in asil üye sayısı 80’e çıkarıldı. Listede Türkiye Kamu-Sen Eski Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Fahrettin Yokuş'ta yer aldı.

İyi Parti 01.04.2018, 21:15 01.04.2018, 23:01
İsmail Koncuk, İyi Parti GİK üyeliğine Seçildi İşte Koncuk'tan Açıklama

Meral Akşener İyi Parti 1. Olağanüstü Kurultayı'nda tek aday olarak girdiği kongrede yeniden Genel başkan seçilirken, İYİ Parti Olağanüstü kurultayında parti üst yönetiminde önemli değişiklikler yapıldı.

Partinin en üst karar alma organı olan GİK’in asil üye sayısı 80’e çıkarıldı.Diğer yandan ise, Türkiye Kamu Sen'in eski Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Türk Büro-Sen eski Genel Başkanı Fahrettin Yokuş İYİ Parti'nin Genel İdare Kurulu'na girdi.

Türkiye Kamu Sen'in eski Genel Başkanı İsmail Koncuk, sosyal medya aracılığıyla bir açıklama yaparak, "Şahsımı İYİ PARTİ GİK üyeliğine layık gören Genel Başkanım Sn Meral Akşener, kıymetli delegelerimize saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Gayret bizden, takdir Allah'tan. 1. Olağanüstü Genel Kurulumuzu mahşeri bir katılımla şenlendiren tüm cesur yüreklere de selam olsun." dedi.

İsmail Koncuk daha önce, Kamu-Sen'den istifa ettiklerini duyurmuşlardı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)