Alexa

İsmail Koncuk, Sonunda Patladı: Herkes Şunu İyi Bilsin...

İyi Parti GİK üyesi ve Adana Milletvekili İsmail Koncuk, Adana’da İYİ Parti İl Sekreterliği, il başkan yardımcılığı görevlerinden alınan, Mustafa Üresin, Celal Apak ve Mehmet Alkan’a yapılan haksızlığın karşında olduğunu belirterek tepki gösterdi.

İsmail Koncuk, Sonunda Patladı: Herkes Şunu İyi Bilsin...

İYİ Parti bir kaç kişinin hırsına, egosuna teslim edilemeyecek kadar önemli olduğunu belirten Koncuk sert çıktı.

İyi Parti GİK üyesi ve Adana Milletvekili İsmail Koncuk Adana’da görevden alınan İl sekreteri ve iki İl Başkan yardımcısının divandaki görevlerinden alınmasına sert tepki göstererek, “İyi Parti birkaç kişinin egosuna teslim edilemez” diyerek Genel Merkez’e ağır eleştiriler getirdi.

Adana Teşkilatında görevden alınan İl sekreteri Mustafa Üresin ile İl Başkan Yardımcıları Celal Apak ve Mehmet Alkan’ın birbirinden değerli birer dava adamı olduğunu belirten Koncuk; “Görevden alınmalarının geçerli hiçbir sebebi yoktur, Adana’da sevilen, sayılan binlerce öğrenci yetiştirmiş Mustafa Üresin ve Celal Apak’ın İyi Parti Divanındaki görevlerinden al aşağı edilmesi, partimiz açısından sorgulanması ve kamuoyuna gerekçeleri ile açıklanması gereken bir durumdur. İl Başkan Yardımcısı Mehmet Alkan’ın ise gerek adam gibi duruşu, ahlakı, mücadele gücü ile teşkilatımıza faydası herkesin malumudur”dedi.

İsmail Koncuk'un şu şekilde konuştuğu iddia edildi: “Herkes şunu iyi bilsin, biz buradayız, bizi korkan, kaçan, ihanet eden birileri ile kimse karıştırmasın. İnandığımız ilkeler doğrultusunda sonuna kadar mücadelemizi yaparız. İyi Parti’nin birkaç kendini bilmezin hırsına, egosuna teslim edilmesi mümkün değildir. "

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 21:26
YORUM EKLE

banner331