Alexa

İYİ Gençlik GİK Üyesi Tolga Ardıç, Gençliği Seslendi

İYİ Parti Genel Merkezi Gençlik Kolları Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Tolga Ardıç, gençliği seslenerek, Sağcı-solcu, alevi-sünni, Kürt-Türk vs. diye kimseyi ayırmadan teşkilatlanacaklarını söyledi.

İYİ Gençlik GİK Üyesi Tolga Ardıç, Gençliği Seslendi

İYİ Parti Genel Merkezi Gençlik Kolları Genel İdare Kurulu  (GİK) üyesi ve Samsun Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Ardıç, il ve ilçeteşkilatlarında görev almak isteyen gençlere seslenerek, "Gelin, el birliği ile siyasette aktif rol oynayalım. Gelin, Türk gençliğine yakışır şekilde, ülke yönetiminde söz sahibi olalım." dedi.

Türkiye'nin içinde bulunduğu durumu da dile getirerek gençliğe çağrıda bulunan Tolga Ardıç yaptığı açıklamada şöyle dedi:

Türk Gençliğinin istediği zaman neler yapabileceğini, dosta düşmana gösterelim.

"Değerli kardeşlerim, Vatan ve milletimizin geleceği için, zorlu bir yola çıkıyoruz. Bu yol, cesur insanların yoludur.  Bu kutlu yolda, biz gençlerin rolü büyük olacaktır. El, ele verip, artık siyasette "biz de varız" demeliyiz. Gençler artık, iş bulma sıkıntısı yaşamamalıdır. Gençler artık, bir işe girebilmek için torpil arama derdine düşmemelidir. Kısacası, gençler artık, gelecek kaygısı taşımamalıdır. Herkes bilsin ki, İyi Gençlik olarak yapacağımız projelerle, her bir gencimizin geleceğe biraz daha umutla bakmasını sağlayacağız. Bu projeleri gerçekleştirirken, her bir vatan sever gencimize ihtiyacımız var. Gelin, el birliği ile siyasette aktif rol oynayalım. Gelin, Türk gençliğine yakışır şekilde, ülke yönetiminde söz sahibi olalım. Türk Gençliğinin istediği zaman neler yapabileceğini, dosta düşmana gösterelim. Haydi gelin, İYİ Gençliği beraber kuralım. İlçe ve il teşkilatlarımızda yapılanmaya başladık. Görev almak isteyen her bir gencimize kapımız sonuna kadar açık. Yeter ki, içerisinde "vatan ve millet sevgisi olsun." Sağcı-solcu, alevi-sünni, Kürt-Türk vs. diye kimseyi ayırmadan, teşkilatlanacağız. Partimiz bünyesinde aktif olarak görev almak isteyen arkadaşlarımızı, ilçe ve il teşkilatlarımıza bekliyoruz.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE