Alexa

İyi Gençlik Resmen Kuruldu

İYİ Parti'nin Gençlik Kolları olan İYİ Gençlik, Genel Başkan Meral Akşener'in onayı ile gerçekleşti.

İyi Gençlik Resmen Kuruldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener İYİ GENÇLİK Genel İdare Kurulu'nun onayını gerçekleştirdi. Böylece İyi Gençlik resmen kurularak, 60 asıl, 25 yedek olmak üzere, 85 kişiden oluşan Genel İdare Kurulu ilk toplantısını genel merkezde yaparak çalışmalarını başlattı.

Genel Başkanlığı'nı Av.Osman Ertürk ÖZEL'in yaptığı İYİ GENÇLİK'te Samsun'dan Tolga ARDIÇ ismi de asıl listede yer aldı. Toplantıda konuşan Osman Ertürk Özel,  "Bizler birbirinin siyaset arkadaşı değil, yoldaşı ve kardeşiyiz. Bu liste hazırlanırken, o onun oğlu, bu şunun kızı diye bakılmadı.Kimin faydalı olacağı düşünüldüyse, o isimler yer aldı. İnanıyorum ki; bu liste içerisinde geleceğin bakanları, milletvekilleri, belediye başkanları çıkacaktır." dedi.

iyi genclik resmen kuruldu

Kısa süre içerisinde il ve ilçelerde hızlı bir şekilde teşkilatlanacaklarını belirten Ertürk Özel, "Amacımız en kısa sürede, Ankara Arena Spor Salonununda Gençlik Kurultayımızı yapmaktır. İYİ Gençlik, partimize ve vatanımıza hayırlı ve uğurlu olsun." dedi.

Daha sonra GİK ve Divan Üyeleri ayrı ayrı, kürsüye gelerek kendilerini tanıttılar. 

Genel İdare Kurulu Tolga ARDIÇ yaptığı konuşmada; "İyi Gençlik, tüm Türkiye'mize hayırlı olsun. Genel Başkanımıza da şahsıma güvendikleri ve yönetimde görevlendirdikleri için ayrıca teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren, gençlik enerjimizden de faydalanarak, çok ama çok çalışmamız gerekiyor. İnanıyorum ki, İYİ işler başaracağız." dedi.

iyi genclik tolga ardic

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2018, 22:04
YORUM EKLE