İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Zafer Bektaş Oldu

İYİ Parti Bafra Kurucu İlçe Başkanı Zafer Bektaş kimdir? Zafer Bektaş'ın geçmişi ve önceki görevleri. İYİ Parti Bafra İlçe başkanlığı iletişim bilgileri.

İyi Parti 24.11.2017, 23:39 24.11.2017, 23:57
İYİ Parti Bafra İlçe Başkanı Zafer Bektaş Oldu

İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, Kavak, Vezirköprü, Bafra, Alaçam, Terme ve Çarşamba ilçe başkanlarının atamalarını gerçekleştirdi

ALTI  İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

İyi Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü tarafından, Kavak ilçesine yönetici Dursun Sercan, Vezirköprü ilçesine işadamı Salih Gürbüz, Bafra ilçesine mali müşavir Zafer Bektaş, Alaçam ilçesine işadamı Ersin Kıcır, Terme ilçesine işadamı Oğuz Pamuk ve Çarşamba ilçesine Avukat Rahman Çağrı Kılıç başkan olarak atandı. Diğer ilçelerin de atamalarının en kısa zamanda yapılacağını belirten Başkan Ömer Süslü, atanan ilçe başkanlarına yeni görevlerinde başarı diledi.

Böylece İYİ Parti Alaçam Kurucu İlçe Başkanı Zafer Bektaş Oldu.

İYİ Parti İl Başkanı Ömer Süslü Ne Dedi?

İl Başkanı Ömer Süslü, Siyasetin merkezinde ciddi anlamda bir boşalmanın söz konusu olduğunu ifade etti. Başkan Süslü, “Biz siyasetin merkezinde yer alarak buradaki açıklığı kapamak istiyoruz. Türk bayrağının altında yaşamaktan gurur duyan, Ne mutlu Türküm Diyene demekten gocunmayan ve bundan çekinmeyen bir toplumu ötekileştirmeden, Mezhebi, Dini, Irkı ne olursa olsun Türk olmaktan gurur duyan bir toplumu buluşturmak istiyoruz. Ne mutlu Türküm diyene” ifadelerini kullandı..

İYİ Parti Bafra İlçe  Başkanı Zafer Bektaş Kimdir?

İYİ Parti Bafra İlçe  Başkanı Zafer Bektaş'ın Geçmişi

Zafer Bektaş mesleğinde önemli bir kariyere sahiptir. Samsun Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Bafra temsilcisidir. (TURMOB) Samsun üst kurul delegesi olarak mesleki kuruluşlarda önemli görevler yaptı.

Bafra'da seviliyor. Siyasi olarakta tecrübeli bir isim olarak biliniyor.

İYİ Parti Bafra İlçe Başkanlığı İletişim Bilgileri

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Recai koca 3 yıl önce
İlçe başkanlığı nerede olduğunu bilinmiyor
parçalı bulutlu