İYİ Parti Denizli Kurucu İl Başkanı Yasin Öztürk oldu

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Kurucu İl Başkanı görevlendirmelerine ilişkin açıklama yaptı. Açıklamaya göre: İYİ Parti'nin Denizli Kurucu İl Başkanı Yasin Öztürk oldu.

İyi Parti 11.11.2017, 00:21
İYİ Parti Denizli Kurucu İl Başkanı Yasin Öztürk oldu

İYİ Parti Kurucu İl Başkanı sayısı 44'e yükseldi. Kurucu İl Başkanlarının görevlendirmeleri İYİ Parti Genel Merkezi'nin açılışının ardından hızlanarak devam edecek. 

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın bir açıklama yaparak, İYİ Parti'nin Denizli Kurucu İl Başkanı Yasin Öztürk olduğunu belirtti.

Atama işleminin resmiyet kazanmasının ardından Yasen Öztürk,sosyal medya hesabından yazılı bir açıklama yaparak şöyle dedi:

"Siyasette başarı tek başına olmaz, olamaz. Tüm arkadaşlarla hep birlikte takım ruhu ile partimizin Denizli'de başarılı olabilmesi için gece gündüz durmadan çalışacağız. Denizli'de ulaşılmadık vatandaş, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Öncelikle partimizin il yönetimi teşekkül edecektir. Akabinde ilçe teşkilatı başkanları belirlenip, ilçe yönetimleri oluşturulacaktır. Sonrasında ise partimizde üye kayıtları başlayacaktır. Olası bir erken seçime hazırlıklı olabilmek için hızlı bir şekilde kongre süreçlerini tamamlayacağız. Hedefimiz ilk yerel seçimlerde Denizli'nin tüm ilçelerinde belediyelerde İyi belediyeler, İlk genel seçimlerde ise kentimizde partimizi birinci parti yapmaktır. Her Denizlili vatandaşımızın 'İyi' olması için, yılmadan, yıkılmadan, bıkmadan, usanmadan tüm gücümüzle çalışacağız."

Yasin Öztürk Kimdir?

Yasin Öztürk,1972 Denizli Çivril doğumludur. Makina Mühendsi ve esnaftır. 

İLGİLİ HABER

Yorumlar (0)