Alexa
banner314

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener kararını açıkladı!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kurultayda aday olmayacağını belirmişti. Partililer Meral Akşener'in adaylığı konusunda ısrar etmişti. Akşener son kararını açıkladı.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener kararını açıkladı!
banner327

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener son kararını açıkladı. Parti içerisinde de adaylığı konusunda ısrarlara rağmen Meral Akşener, kurultayda aday olmayacağı kararının kesin olduğunu bir kez daha açıkladı.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Adaylık kararına ilişkin Twitter'dan yaptığı açıklamada; Akşener, "Kurultayımızda aday olmama konusundaki kararım kesindir"  dedi.

Meral Akşener'in açıklamasından bazı bölümler şöyle:

"Partimizin yoluna yeni bir yönetim ile devam etmesinin, hem partimizin kurumsallaşma sürecini tamamlayabilmesi, hem de önümüzdeki yerel seçimlerde geleceğinden emin olduğum başarılı sonuçlar için önemli bir ilk adım olduğu kanaatindeyim."

"Partimiz Türk siyasetinde önemli bir yer edindi. Bayrağı devralacak arkadaşlarımın partimizi çok daha ileriye taşıyacaklarına güvenim tamdır."

 "Şimdiden aday olacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum."

Saygılarımla."

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Afyonkarahisar Kampı’nda seçim değerlendirmesi ve milletvekili listelerinden rahatsız olanların tepkilerinin ardından önce istifa kararı almıştı. Daha sonra kurmayları devreye girmişti. ikna çabaları üzerine olağanüstü kurultay kararı alınmıştı. Akşener, kurultayda ise aday olmayacağını duyurdu.

Partililer Akşener'inKurultayda aday olacağını belirtse de Meral Akşener, son kararını Twitter'dan duyurdu.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 00:25
YORUM EKLE

banner307

banner325