Alexa

İyi Parti Genel Merkezi GİK Üyeliğine Samsunlu Tolga Ardıç atandı

İYİ Parti Genel Merkez’de Gençlik Kolları Genel İdare Kurulu Üyeliğine (GİK), Samsun Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Ardıç atandı. Peki Tolga Ardıç kimdir? Nerelidir? Tolga Ardıç'ın daha önceki görevi neydi?

İyi Parti Genel Merkezi GİK Üyeliğine Samsunlu Tolga Ardıç atandı

Samsun İYİ Parti Kurucu İl Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Ardıç, İYİ Parti Genel Merkezi Gençlik Kolları Genel İdare Kurulu (GİK),Üyeliğine atandı.

İYİ Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Av.Osman Ertürk ÖZEL’in daveti üzerine Cumartesi günü Ankara’ya gideceğini belirten Ardıç yeni görevinin tebliğ edileceği ni belirtti.

"İYİ Bir Türkiye İçin..."

Konuyla ilgili açıklama yapan Tolga Ardıç; “Genel Merkezimizin takdiri ile İYİ Parti Gençlik Kolları Genel İdare Kurulu (GİK) Üyeliğine atanmış bulunmaktayım. Allah izin verirse, Cumartesi günü Genel Merkezimize giderek, görevimizi resmen almış olcağım. İYİ GENÇLİK olarak kısa sürede tüm Türkiye gelinde,aktif olarak sahalara inip, başarılı çalışmalara imza atacağız. Tüm gençlerimizi, daha İYİ bir Türkiye için, İYİ Parti’ye davet ediyorum." dedi

 İYİ Parti Yöneticisi Tolga Ardıç Kimdir?

İYİ Parti Gençlik Kolları Genel İdare Kurulu (GİK) Üyeliğine atan Tolga ARDIÇ, Samsun doğumludur. ilk ve ortaokun ardından liseyi Sema Cengiz Büberci Anadolu Meslek Lisesinde Bilişim Teknolojileri bölümünde okudu. Lise dönemlerinde Öğrenci Temsilciliği görevinde bulundu. Daha sonra Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Bilgisayar Programcılığı bölümünü okudu. Şu anda ise, Anadolu Üniversitesinde Medya ve İletişim bölümüne devam etmektedir. Kendine ait Emlak Ofisinde çalışmaktadır. Küçük yaşlardan itibaren siyaset arenasında görev yapmıştır. Demokrat Parti’de, sırasıyla İlkadım İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeliği, İl yönetim Kurulu üyeliği, İl Gençlik Kolları Başkanlığı yapmıştır. Bu görevlerin ardından 2011 yılında, Demokrat Parti Gençlik Kolları Genel İdare Kurulu Üyeliği yapmış ve ardından da Karadeniz Bölge Sorumluluğuna atanmıştır. 2015 yılında Partisinden istifa etmiştir. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında aktif olarak çalışmıştır. Bekardır.

               

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2018, 22:42
YORUM EKLE