İyi Parti GİK Üyesi Seçilen Ömer Süslü'ye Ziyaret

Meral Akşener'in yeniden Genel Başkan seçildiği İYİ Parti 2. Olağan Kurultayı'nda Genel İdare Kurulu'na (GİK) seçilen İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, ziyaretçi akınına uğruyor

İyi Parti 19.10.2020, 15:31 19.10.2020, 15:50
İyi Parti GİK Üyesi Seçilen Ömer Süslü'ye Ziyaret

Meral Akşener'in yeniden Genel Başkan seçildiği İYİ Parti 2. Olağan Kurultayı'nda Genel İdare Kurulu'na (GİK) seçilen İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü sevenleri tarafından ziyaret edildi. Ziyaretlerden duyduğu memnuiyeti dile getiren Süslü, İYİ Parti'nin siyasete yeni bir soluk getirdiğini ifade etti.

Samsunumuzun, vatandaşımızın sorunlarını dile getirmeye devam edeceğiz

Öncelikle Samsun'un sorunlarını masaya yatıracaklarını belirten Ömer Süslü, "Samsunumuz ne yazık ki birçok sorunla karşı karşıya. Verilen birçok sözün tutulmadığı bir kent. İlimiz bu iktidara bugüne kadar kimseye nasip olmayacak desteği verdi, ama yaşananlar ortada. Ne yazık ki tarımda, hayvancılık ve ticarette hep geri kaldı. Artık vatandaşlarımızın da sesi gür çıkmalı. Yıllardır oyalayanlara, söz verip, yapmayanlara, biz dile getirince de gündem değiştirmeye çalışanlara gereken cevabı vermelidir. Biz her zaman olduğu gibi Samsunumuzun, vatandaşımızın sorunlarını dile getirmeye, çözümü için mücadele etmeye kaldığımız yerden devam edeceğiz. Kimse merak etmesin. Samsun hak ettiğini alacak. Bunu da İYİ Parti yapacak" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)