Alexa

İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Av. Ayşe Ayan Seçildi

İYİ Parti Samsun - İlkadım İlçe kongresi bugün (10 Şubat Cumartesi) gerçekleştirildi. İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Av. Ayşe Ayan Seçildi.

İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanı Av. Ayşe Ayan Seçildi

İYİ Parti  bugün (10 Şubat Cumartesi) İlkadım, Atakum, Tekkeköy, Kavak ve Ayvacık ilçelerinde kongreleri gerçekleştirdi. 

İlkadım ilçesinde yapılan kongrede Av. Ayşe Ayan Samsun İlkadım İlçesi Başkanı seçildi.

12 Şubat Pazartesi günü  tüm ilçelerde teşkilatın kurulumunun tamam olacağını belirten İyi Parti İl Başkanı Ömer Süslü, “Dış politika ve Ekonomi de ciddi sıkıntılar mevcut. Dün kardeşim dedikleriyle bugün kavgalılar. ’Ne aldatan nede aldanan olduk’ denildikten üç gün sonra Barzani de bizi kandırdı diyen bir iktidar ve bunun karşısında bu kadar yanlışa rağmen alternatif olamayan bir muhalefet var. Bu noktada merkezdeki bu eksikliği tamamlayacak, İktidara alternatif olacak ve muhalefete de nasıl muhalefet yapılmasını gösterecek bir parti olarak merkezde yerimizi aldık.  Merkezdeki boşluk, iktidarın şımarıklığı ve muhalefetinde bu şımarıklığın karşısında bir türlü alternatif olamaması İYİ Parti’nin kurulma sebepleri arasında yerini aldı. Samsun olarak ilçe kongrelerimizi yapmaya devam ediyoruz. 12 Şubat Pazartesi günü kurulumu tamamlanmış tüm ilçelerimizin kongreleri bitmiş olacak” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2018, 21:10
YORUM EKLE