İYİ Parti Samsun Adayları Kaza Geçindi Özyer'in Durumu Ağır

İYİ Parti Samsun Milletvekili adayları kaza geçirdi. Milletvekili Adayı İbrahim Özyer'in durumunun ağır olduğu belirtildi.

İyi Parti 30.05.2018, 11:13 30.05.2018, 12:02
İYİ Parti Samsun Adayları Kaza Geçindi Özyer'in Durumu Ağır

İYİ Parti Samsun Milletvekili adayları kaza geçirdi. Samsun Milletvekili Adayı İbrahim Özyer'in durumunun ağır olduğu, ayak ve kalçasında ve muhtelif yerlerinde kırıklıklar olduğu, karaciğerinde kanama meydana geldiği ancak stabize hale getirildiği ifade edildi. Diğer alınan bilgi ise Özyer'in daha önce geçirdiği akciğer rahatsızlığından dolayı kazanın da etkisiyle o bölgede bir hassasiyet meydana geldiği bu yüzden yoğun bakıma alınarak tedavisine başlandığı öğrenildi.

Olay şöyle: Samsun'da gece 02.00'de İYİ Parti İl Başkanlığı önünde sahur gerçekleştiren milletvekili adayları ve beraberindeki heyet Ankara'daki aday tanıtım toplantısına katılmak üzere yola çıktılar. İbrahim Özyer'in oğlunun kullandığı araç,  Kırıkkale Balışeyh mevkiinde şarampole yuvarlandı.  Kazada, İYİ Parti İl Başkanı Ömer Süslü, Milletvekili adayları İbrahim Özyer, Önder Fatih Şenol, Samsun Büyükşehir Belesiyesi Meclis üyesi, Recep Güleroğlu ve Aracı kullanan İbrahim Özyer'in oğlu Alper Özyer yaralandı. İl Başkanı Ömer Süslü ve milletvekili adayı İbrahim Özyer Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne kaldırıldı. Milletvekili Adayı Önder Fatih Şenol, Meclis Üyesi Recep Güleroğlu ve Alper Özyer tedavileri için Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi'ne kaldırıldı. 

İYİ PARTİ'DEN KAZA İLE İLGİLİ YAPILAN AÇIKLAMA ŞU ŞEKİLDE 

Kazanın ardından İYİ Parti resmi Twitter hesabından açıklama geldi. Açıklamada: "Seçim beyannamesi tanıtım toplantımıza katılmak için Ankara’ya gelirken trafik kazası geçiren, Samsun İl Başkanımız Ömer Süslü, Kurucular Kurulu Üyemiz İbrahim Özyer, Samsun Belediye Meclis Üyemiz Önder Fatih Şenol ve partililerimize geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz" denildi.

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)