Alexa

İYİ Parti Samsun'da Bugün 5 İlçede Kongresini Gerçekleştirdi

İyi Parti Samsun'da 5 İlçede Kongrelerini yaptı. İlkadım ilçesinde Av. Ayşe Ayan, Atakum ilçesine Av. Selen Gülhan  Çam, Tekkeköy İlçesine Gülay Aydın, Kavak ilçesine Dursun Sercan ve Ayvacık ilçesine İlmiza Atmaca başkan olarak seçildi.

İYİ Parti Samsun'da Bugün 5 İlçede Kongresini Gerçekleştirdi

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı bugün (10 Şubat Cumartesi) İlkadım, Atakum, Tekkeköy, Kavak ve Ayvacık ilçelerinde ilçe kongrelerini yaptı. İlkadım ilçesinde Av. Ayşe Ayan, Atakum ilçesine Av. Selen Gülhan  Çam, Tekkeköy İlçesine Gülay Aydın, Kavak ilçesine Dursun Sercan ve Ayvacık ilçesine İlmiza Atmaca başkan olarak seçildi.

 İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü yaptığı açıklamada, “Biz siyasetin merkezinde yer alarak buradaki açıklığı kapamak istiyoruz. Türk Bayrağı’nın altında yer almaktan mutluluk duyan ve ‘Ne Mutlu Türk’üm’ sözünü benimsemiş, ‘Ezan Dinmez Bayrak İnmez’ diyebilen ve bundan çekinmeyen bir toplumu ötekileştirmeden, Mezhebi, Dini, Irkı ne olursa olsun Türk olmaktan gurur duyan bir toplumu buluşturmak istiyoruz. Bugün muhalefet herkesin kandırdığı bir iktidarın karşısında bir alternatif olamazken, iktidar da ülkeyi yönetilemez bir hale getirdi” dedi.

’Ne aldatan ne de aldanan olduk’

12 Şubat Pazartesi günü  tüm ilçelerde teşkilatın kurulumunun tamam olacağını belirten Süslü konuşmasını şöyle sürdürdü: “Dış politika ve Ekonomi de ciddi sıkıntılar mevcut. Dün kardeşim dedikleriyle bugün kavgalılar. ’Ne aldatan nede aldanan olduk’ denildikten üç gün sonra Barzani de bizi kandırdı diyen bir iktidar ve bunun karşısında bu kadar yanlışa rağmen alternatif olamayan bir muhalefet var. Bu noktada merkezdeki bu eksikliği tamamlayacak, İktidara alternatif olacak ve muhalefete de nasıl muhalefet yapılmasını gösterecek bir parti olarak merkezde yerimizi aldık.  Merkezdeki boşluk, iktidarın şımarıklığı ve muhalefetinde bu şımarıklığın karşısında bir türlü alternatif olamaması İYİ Parti’nin kurulma sebepleri arasında yerini aldı. Samsun olarak ilçe kongrelerimizi yapmaya devam ediyoruz. 12 Şubat Pazartesi günü kurulumu tamamlanmış tüm ilçelerimizin kongreleri bitmiş olacak”

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2018, 21:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
alperenler
alperenler - 2 yıl Önce

yolunun bahtınız açık olsun

Muhammet Kaya
Muhammet Kaya - 2 yıl Önce

Akibeti ve neden finişh yaptığı bilinmeyen kurtlar vadisi pusunun, ardından bir yenisi daha film dizi kurtlar vadisi kaos neden başlamadı verilen söz neden tuttulmadı necati şaşamaz neden bir açıklama yapmaz, Pana film dağılıyor mu memeht canbolat ile anlaşamazlık sonucu mu film iptal oldu veya ertelendi en kısa zamanda kurtlar vadisi kitlesine hitap eden yetkililerden vadi izleyicileri olarak bir açıklama yapmalarını bekliyoruz