Alexa

İyi Parti Samsun'da Üye Kayıt Çalışmalarını Hızlandırdı

İyi Parti Samsun ve ilçelerinde Üye Kayıt Çalışmalarını Hızlandırdı. İyi Parti İl Başkanı Recep Güleroğlu, "Samsun’lu hemşerilerimize hizmet vermek ve vatandaşın bütün sıkıntısına ışık olmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz." dedi.

İyi Parti Samsun'da Üye Kayıt Çalışmalarını Hızlandırdı

İyi Parti Samsun İl Başkanlığı, Samsun’un bütün ilçelerinde eş zamanlı olarak üye kabulünü hızlandırdı. İYİ Parti Samsun İl Başkanı Avukat Recep Güleroğlu, Atatürk ile problemi olmayan herkesi İyi Parti'ye üye olmaya davet etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in TBMM Grup Toplantısında söylediği sözleri hatırlatılarak, davet çağrısında bulunan Güleroğlu,“Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in grup toplantısında yaptığı konuşmasında söylediği, "Ezan-ı Muhammediyle, İstiklal Marşı ile, Türk Bayrağı ile, Atatürk ile problemi olmayan herkesi İyi Parti’ye üye olmaya davet ediyorum; gelin birlikte yürüyelim." dedi. 

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı olarak, partimizin bütün organlarıyla, Samsun’lu hemşerilerimize hizmet vermek ve vatandaşın bütün sıkıntısına ışık olmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Öncelikle Samsun ve tüm Türkiye için çalışmaktan yılmayacağız, yorulmayacağız ve başaracağız.” sözleri dikkat çekti.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2019, 23:49
YORUM EKLE