Alexa

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü; Doğru Yolda Olanlar Yorulmaz

İYİ Parti Asarcık İlçe Kongresi’ne katılan İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, ardından da Vezirköprü ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Süslü; "Koltukları değil ayakkabıları eskiteceğiz" dedi.

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü; Doğru Yolda Olanlar Yorulmaz

İİYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, İYİ Parti Asarcık İlçe Kongresi’ne katıldı. Ardından Vezirköprü ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulunan Ömer Süslü burada yaptığı konuşmada, "Milletimizin umudunu gerçekleştirmek için koltuklarımızı değil ayakkabılarımızı eskiteceğiz” dedi.

‘DOĞRU YOLDA OLANLAR YORULMAZLAR’

İYİ Parti Asarcık İlçe Başkanlığı Kongresi yapıldı. Kurucu ilçe başkanı olarak İsmet Koç kongrede seçilerek tekrar İYİ Parti Asarcık İlçe Başkanı oldu.

Kongrede konuşan İYİ Parti Samsun Kurucu İl Başkanı Ömer Süslü, “Asarcık ilçemize, Samsunumuza ve ülkemize umut olan İYİ Parti’nin Asarcık ilçe kongresini gerçekleştirdik. İşimiz zor diktatör bir gücün karşısındayız. İşimiz kolay hakkı ve hakikati savunuyoruz. Hakkı ve hakikati savunanlar, dost doğru yolda yürüyenler hayatları boyunca hiç yorulmamış ve pişman olmamışlardır” ifadelerini kullanarak şöyle devam etti: "Ben bu şekilde yürüyüp Asarcık’taki iyilik hareketini belediyeyle taçlandıracağımıza inanıyorum’ diyen Başkan Ömer Süslü, “Kurmuş olduğumuz tüm ilçe teşkilatlarımızda aynı heyecanı ve şevki görebiliyorum. Türk milletinin tek umudu İYİ Parti’dir. Bizlerde milletimizin umudunu gerçekleştirmek için koltuklarımızı değil ayakkabılarımızı eskiteceğiz" diye konuştu.

Asarcık'ta kongre sonrasında Vizirköprü'de esnaf ziyaretlerinde bulunan Ömer Süslü burada esnafın sorunlarını dinledi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2018, 17:47
YORUM EKLE