İyi Parti Samsun Milletvekili Aday Adayları

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinin erkene alınmasıyla birlikte partilerde çalışmalarına hız verdi. İyi Parti Samsun milletvekili aday adayları da ortaya çıkmaya başladı.

İyi Parti 28.04.2018, 16:01 28.04.2018, 16:17
İyi Parti Samsun Milletvekili Aday Adayları

İyi Parti samsun il başkanlığı tarafından şu ana kadar başvuran iyi parti aday adaylarının isimleri açıklandı.Yönetim kurulu haricinde aday adayı olduğunu beyan eden ilk isimler arasında Samsun Büyükşehir Belediyesi'nde Şube Müdürü Akın Üner (Elk. Elkt. Müh.) Akın Üner daha önce Milliyetçi Hareket Partisi Samsun milletvekili adayı olarak ortaya çıkmıştı.

 İlkadım İYİ Parti İlçe Başkanlığı yapan Av.Ayşe Ayan’da aday adayı olarak listede ismi geçenler arasında bulunuyor. İYİ Parti Samsun Milletvekilli Aday adayı olarak telaffuz edilen diğer isimler ise şöyle belirtiliyor.

Biltekin Özdemir (Eski Milletvekili),MHP'nin eski il başkanı, Büyükşehir belediye başkan adayı, ve milletvekili adayı İbrahim Özyer (İYİ Parti Gnl. Mkz. Kur. Üyesi – Muhasebe ve Mali Müşavir), Nazım Yüksel (Tarım Kredi Koop. Eski Gnl. Md.), Ufuk Saral (İkizpınar Eski Bld. Bşk.), Dursun Ali Ayan ( MEB Müfettişi), Furkan Eren Özdemir (Grafiker), Selahattin Taşkın (Mimar), Sinan Sakallı (Sanat Tarihcisi), Neriman Sağlam (İş Kadını), Nurhan Ünal (Sigorta Eksperi) aday adaylığı konusunda başvuruda bulunan isimler arasında yer alıyor.  İYİ Parti Samsun Milletvekili aday adayı olarak başvuru yapmak isteyenler başvuru süresinin başlaması ile parti yetkilileriyle görüşerek bilgi almaya ve başvuru yapmaya devam ediyor.

MHP'nin eski il başkanı İbrahim Özyer'in İyi parti'den Milletvekili adayı olması büyük bir handikap olarak değerlendiriliyor. 

 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (3)
İyi partili 3 yıl önce
İbrahim özyerin iyi partiden aday olması iyi partiye zarar verir asıl handikap iyi partiye olur
Ali sunta 3 yıl önce
İbrahim özyerin iyi partiden aday olması iyi partiye zarar verir asıl handikap iyi partiye olur
SAMSUNLU SEÇMEN 3 yıl önce
DEMOKRAT TÜRKİYE PARTİSİ ESKİ İL BAŞKANI ELEK YÜK MÜHENDİSİ M ORHON ERGİNİ GÖRMEK İSTİYORUZ... SAMSUN İLK İKİ DE OLMASI İYİ PARTİYE MERKEZDE İLÇELERDE GÜÇ KATAR.