Alexa

İyi Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal; Seçimleri Değerlendirdi

İYİ Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal, Millet İttifakı Şişli adayı Muammer Keskin’in başarısını tebrik ederek, Keskin’in Şişli Belediye Başkanlığı ile birlikte Şişli’de yeni bir dönemin başladığını söyledi.

İyi Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal; Seçimleri Değerlendirdi

İYİ Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal, bir açıklama yayınlayarak İstanbul'da ve Şişli'de yerel seçim sonuçlarını değerlendirerek, CHP ve İYİ Parti teşkilatlarının yoğun ve yorucu bir kampanya ardından hedeflerine ulaştıklarını belirtti.

"EKREM İMAMOĞLU'NUN BAŞARILI OLACAĞINA İNANIYORUM"

Millet İttifakı adına yarıştığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kazanan Ekrem İmamoğlu’nu tebrik eden Ahmet Ünal; “Sayın İmamoğlu sadece seçimi kazanmakla kalmamış, üslubu, kucaklayıcı siyaset tarzı ve kriz yönetimindeki başarısıyla da siyasi hayatımıza yeni bir soluk getirmeyi başarmıştır. Sayın İmamoğlu’nun başarılı bir başkanlık dönemi geçireceğine ve İstanbul’un ihtiyaç duyduğu yenilenme ve değişime imza atacağına yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.

DSP PROJESİ VE SARIGÜL...

Şişli özelinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine yansıyan ilginç bir tablo yaşandığını dikkat çeken Başkan ÜnalMustafa Sarıgül’ün Şişli’de ısrar etmesi, bu uğurda DSP gibi fiilen ortada olmayan bir yapılanmayı canlandırarak gündeme taşıması, İstanbul’un değişik ilçelerinde bu parti adına adaylar çıkarılmasına öncülük etmesi ve Millet İttifakı’nın karşısına dikilmesi vatandaşlardan itibar görmediğini ve yaşadığı hezimetin nedeni olduğunu söyledi.

MİLLETE RAĞMEN POLİTİKA YAPILMAZ

DSP projesinin Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde elde ettiği oy miktarının iyi değerlendirilmesi gerektiğini anımsatan Ünal, “Millet İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini kaybetmesini hedefleyen bu proje, İstanbullu vatandaşlarımızın feraseti sayesinde bozguna uğramıştır. Bu süreçten özellikle genç siyasetçilerin çıkarması gereken pek çok dersler vardır, ancak bu derslerin en önemlisi hiç kuşku yok ki, millete rağmen politika yapılamayacağıdır” şeklinde açıklamada bulundu.

ŞİŞLİ'NİN KAYNAKLARI ŞİŞLİ'DE HARCANACAK

Millet İttifakı Şişli Belediye Başkan Adayı Muammer Keskin’in başarısını tebrik eden Ünal, İttifak ortakları olarak CHP ve İYİ Parti teşkilatları, yoğun ve yorucu bir kampanyayı geride bırakarak hedefimize ulaştıklarını belirten Başkan Ünal; "Sayın Keskin’in Şişli Belediye Başkanlığı ile birlikte Şişli’de de yeni bir dönem başlamıştır. Kısa zamanda geçmiş dönemin yaralarının sarılacağına ve Şişli’nin kaynaklarının Şişli’ye harcanacağı yeni bir hizmet döneminin başlayacağına inanıyorum” ifadelerini kullanarak açıklamasını şöyle sonlandırdı:

Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyor, nefretin değil sevginin, ayrışmanın değil birleşmenin esas olacağı bir siyasi dönemin başlayacağına olan samimi inancımla bütün vatandaşlarımızı saygılarımla selamlıyorum.”

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 20:40
YORUM EKLE