İYİ Parti Tekirdağ Kurucu İl Başkanı Seval Erkan Oldu

İYİ Parti Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti'nin Tekirdağ kurucu İl Başkanı Seval Erkan Olduğunu açıkladı.

İyi Parti 17.11.2017, 15:58 17.11.2017, 17:19
İYİ Parti Tekirdağ Kurucu İl Başkanı Seval Erkan Oldu

İYİ Parti kurucu il başkanlarını açıklamaya devam ediyor. Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın 8 kurucu il başkanını açıkladı. Buna göre, İYİ Parti'nin Tekirdağ kurucu İl Başkanı Seval Erkan oldu.

Aydın, atamaların ardından "İYİ Parti Türk milletine hizmet için zaman kaybetmeden teşkilatlanmasına devam ediyor. Bugün de tüzüğümüze uygun olarak Ardahan, Edirne, Tekirdağ, Kırklareli kurucu il başkanlarımız atanmıştır. Her birine sonsuz başarılar diliyorum"

İYİ Parti'de, İYİ PARTİ ARDAHAN, EDİRNE, KIRKLARELİ VE TEKİRDAĞ olmak üzere 4 il teşkilata kurucu başkan atandı. Son atamalarla kurulan teşkilat sayısı 56'ye ulaştı.

Tekirdağ’dan üç isim İl Başkanlığı için aday gösterilmişti. Seval Erkan, Gökhan Metiner ve Atilla Ataalp. 

İYİ Parti Tekirdağ Kurucu İl Başkanı Seval Erkan kimdir?

Detaylar birazdan...

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (2)
T.C. 3 yıl önce
büyük umutlarlar beklediğimiz iyi parti de iyi çıkmadı kendi menfaatlerini kaybetmemek için kendilerinin yöneteceği kişileri başa getiriyorlar, helal olsun
RÜŞTÜ-Büyük 3 yıl önce
Tekirdaĝ,olarak yeni oĝrendim Seval hanimmiş hayirli olsun Saray ilce ve kapakli bekliyoruz göreve haziriz,Halka HizmetiHakka Hizmet Sayarim Rahmetli Turgut Özal gibi