İyi Partili Çetinkaya, Eşinin Koronavirüse Yakalandığını Açıkladı

İYİ Partili Tevfik Çetinkaya'nın eşi Binnur Çetinkaya koronavirüse yakalandı. Eşinin, korona virüse yakalandığını sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Çetinkaya, Eşinin bu virüsü kaptığını, şu anda hastanede yattığını, bu hastalığın sanıldığı gibi ateş, öksürük vs. değil sırt ağrısı olduğunu söyledi.

İyi Parti 05.04.2020, 23:56 06.04.2020, 00:10
İyi Partili Çetinkaya, Eşinin Koronavirüse Yakalandığını Açıkladı

İYİ Parti İzmit İlçe Teşkilatı Yöneticilerinden Tevfik Çetinkaya'nın eşi Binnur Çetinkaya hastaneye sırt ağrısı ile başvurdu korona virusü olduğu ortaya çıktı.

 Çetinkaya, eşi Binnur Çetinkaya oldu. Eşinin, korona virüse yakalandığını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.  Çetinkaya, "“Eşim bu virüsü kaptı. Şu anda hastanede. Bu hastalığın sanıldığı gibi ateş, öksürük vs. değil. Eşim sırt ağrısıyla gitti. İki gün sonra tahliller çıktı. Tahlilin sonucu pozitif çıktı. Bugün hastaneye yatırdık. Arkadaşlar evinizde kalın. Bu işin şakaya gelir yanı yok. İki gün bekliyorsunuz; beklersen çok zor bir süreç” dedi.

İlaç bulunamadığını söyleyen Çetinkaya, “Hastaneden ilaç veriyorlar, ilaçları kesinlikle bulamıyorsunuz. Bunu 112’yi arayarak tedarik edebiliyorsunuz. Eczanelerde bu ilaçları bulma şansınız yok. İlaçlar dışında hastanelerde yer yok. Biz iki gün bekledik. Bir ara aradılar hastanede boş yer var deyip eşimi alıp götürdüler. Çocuklarımla ben evde yalnızım; evde karantinaya alındık”dedi.

Yeniçağ

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu