Alexa

İyi Partili Teşkilat Başkanı Osman Topal Samsun'da

Parti çalışmaları kapsamında geldiği Samsun'da esnaf ziyaretlerinde bulunan İYİ Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Karadeniz Bölge Temsilcisi Osman TOPAL, İl Başkanlığının ev sahipliğinde İl ve İlçe yönetimleri ve teşkilat üyeleriyle bir araya geldi.

İyi Partili Teşkilat Başkanı Osman Topal Samsun'da

İYİ Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Karadeniz Bölge Temsilcisi Osman TOPAL, parti çalışmaları kapsamında Samsun'a geldi. Esnaf ziyaretlerinde bulunan Osman Topal, İl ve İlçe yönetimleri ve teşkilat üyeleriyle bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

İYİ Parti’yle ilgili program ve çalışmalara katılmak üzere Samsun’a gelen Osman Topal, Samsun İl Başkanı Recep Güleroğlu, İlçe Başkanları, yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları tarafından karşılandı. Türkiye’nin içinde bulunduğu ekonomik sorunların, vatandaşın her kesimine olumsuz yansıdığını dile getiren Topal, Bu olumsuzluklarla baş edebilmek için İYİ Parti’nin güçlü bir kadroyla hizmete hazır olduğunu, Millet’le yapılacak birlik ve beraberlik içerisinde İYİ Parti’nin iktidarında gerek ekonomik gerekse milli meselelerin hızla çözüleceğini ifade etti.

Yıldıray Çınar Kültür Merkezinde, İlçe başkanları ve teşkilat üyeleriyle birlikte yoğun katılımın gerçekleştiği toplantıda bir araya gelen Osman TOPAL, teşkilatın mensuplarının sorularını cevapladı.

İYİ Parti, Karadeniz Bölge Teşkilatları bilgilendirme ve istişare çalışmalarına Samsun'da devam ettiklerini, İl Başkanı, İl Yönetim Kurulu üyeleri ve İlçe Başkanları ile birlikte, Samsunlularla kucaklaşarak, Genel Başkan Meral AKŞENER’in selamlarını iletme fırsatı bulduklarını belirten İYİ Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Karadeniz Bölge Temsilcisi Osman TOPAL, İstişare toplantısının düzenlenmesinde emekleri bulanan Başta İyi Parti Samsun İl Başkanı Recep GÜLEROĞLU ve teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2019, 00:38
YORUM EKLE