Alexa

Mustafa Keleş'ten (2019) yeni yıl mesajı

İYİ Parti Canik İlçe Başkanı Mustafa Keleş, 2019 yılının ekonomide istikrarı sağlamış, mutlu huzurlu yarınlara güvenle bakabilen, istikrarı yakalamış Türkiye’ye ulaşmanın yolunda yeni bir başlangıç oluşturmasını temenni ettiklerini söyledi

Mustafa Keleş'ten (2019) yeni yıl mesajı

İYİ Parti Canik İlçe Başkanı Mustafa Keleş, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Mustafa Keleş mesajında şu ifadelere yer verdi; "2018 yılı sorunların ağırlaştığı, umutların  ertelendiği, ekonomik ve siyasal alanda ağır bedellerin ödendiği bir yıl olarak hafızalarda yerini aldı. Ancak güneş her gün yeniden doğmaya,  umutları tazelemeye de devam etmektedir. Güneşin doğduğu her yer daha iyi, daha güzel ve daha umutlu olacaktır.

"GÜNEŞLİ GÜNLER YAKIN"

2019 yılının geleceği güvenle bakabilen mutlu, huzurlu, yönetimde ve ekonomide istikrarı yakalayabilmiş Türkiye’ye ulaşmanın yolunda yeni bir başlangıç oluşturmasını umut ediyoruz. Daha güzel yarınlara ulaşmak için; millet olarak el birliği ile çalışmamız, kendimize inanmamız, sahip olduğumuz değerlere sarılmamız ve kaynaklarımızı en verimli biçimde kullanmamız yeterli olacaktır. Güneşli günlerin karanlıktan aydınlığı kavgasız, savaşsız, barış ve sağlık içinde iyiliksever bir toplum düzeyine giden yol olması hepimizin temennisidir. Yeni yılın  Samsun'unumuza, Canik ilçemize, ülkemize ve tüm  Türk ne Müslüman coğrafyasına esenlik, huzur, başarı, sağlık, mutluluk, güzellik ve yenilikler getirmesini diler saygı ve sevgiler sunuyorum."

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2018, 13:43
YORUM EKLE

banner325