banner401Ömer Süslü, Başkanımız sipariş eleştirilere maruz kalmıştır

Ömer Süslü, "İYİ Parti, manevi değerleri merkezine alarak siyaset yapma iddiasında olan bir partidir. " dedi.

İyi Parti 11.11.2020, 18:01
Ömer Süslü, Başkanımız sipariş eleştirilere maruz kalmıştır

İYİ Parti, manevi değerleri merkezine alarak siyaset yapma iddiasında olan bir parti olduğunu belirten İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Ömer Süslü,"Türk siyasetine özellikle son yirmi yıllık süreçte bulaştırılan hastalıklı dilin ve zihniyetin tedavisine reçete olmak gayretiyle siyaset yapan bir partidir." şeklinde konuştu.

Ömer Süslü yazılı basın açıklamasında şunları söyledi;

Bu mücadeleye istikamet veren unsur ne kaynağı belli olmayan sermaye gruplarıdır, ne de Siyonist iradelerin yön verdiği lobilerdir. Bu mücadelenin var oluş mayasında Anadolu insanının isyanı, anaların duası ve tahrip edilmeye çalışılan manevi değerlerimiz vardır. İYİ Parti’de siyaset yapan her bir kişinin de burada olmasının nedeni bu hususlardır. Kuruluş sürecinden itibaren Tekkeköy ilçemizde gösterdiği gayretlerle İYİ Partimizi layıkıyla temsil eden İYİ Parti Tekkeköy İlçe Başkanımız Gülay Aydın da bu hassasiyetleri tüm samimiyetiyle taşıyan cesur bir arkadaşımızdır.

Gülay başkanımız birtakım “sipariş eleştirilere” maruz kalmıştır.

Kendisi ilk günkü heyecanından bir nebze olsun kayıp yaşamadığı gibi her geçen gün daha fazla şevkle görevini ifa etmektedir. Kendisi bu hassasiyetini gündelik hayatında gerçekleştirdiği birçok sosyal sorumluluk çalışmalarıyla da tescillemektedir. Kendisi uzun yıllardır her gün lokantalardan artık yiyecek satın alıp sokak hayvanlarını besleyerek, mücadelemizin özünün merhametle kuşatıldığını daima net bir şekilde göstermiştir. Geçtiğimiz günlerde bu sorumluluğunu yerine getirmek üzere gittiği bir esnaf lokantasında maalesef üzücü bir olayın muhatabı olmuştur.

Kendisi dün havuz medyası aracılığıyla Genel Başkanımıza yönelen zehirli dilin bugün bir benzerinin hedefi olarak, mevcut iktidarın vatandaşlarımıza empoze etmeye çalıştığı ahlaki çürümüşlüğe tepki göstermek mecburiyetinde kalmıştır. Ancak Gülay Başkanımızın gösterdiği tepki siyasi konumu gerekçe gösterilerek birtakım “sipariş eleştirilere” maruz kalmıştır. Kendisinin gösterdiği tepkiye siyasi konumu üzerinden eleştiri yöneltenler, maalesef kendisinin “kadın kimliği” üzerinden hedef gösterilmesine göz yummuş, kulak tıkamıştır. Her ne olursa olsun hiçbir dava arkadaşımızın, hiçbir Türk kadınının kadın kimliği üzerinden saldırıya uğraması karşısında sessiz kalamayız.

Mücadelesine şekil veren manevi değerlerinin hedef alınması karşısında kullanılan üslupça cevap veren İYİ Parti Tekkeköy İlçe Başkanımız Gülay Aydın’ın, bu ahlaksız dillerin kaynakları tarafından fısıldanan ve işaret edilen açıklamalarla eleştirilmesine, hedef tahtasına konulmaya çalışılmasına müsaade edemeyiz. İYİ Parti ailesi olarak kendisinin dününü, bugününü ve yarınını bildiğimiz ilçe başkanımızın Türk kadınları adına göstermiş olduğu tepkisinde yanında olduğumuzun bilinmesini isteriz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)