Ömer Süslü'den İyi Haber

İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, yoğun bakımdan servisinden çıkarak sevenleriyle görüşmeye başladı. Başkan Süslü'ye ziyaretçi akını yaşanıyor

İyi Parti 02.09.2018, 17:40 02.09.2018, 18:14
Ömer Süslü'den İyi Haber

İYİ Parti'nin Ankara'da gerçekleştireceği aday tanıtım toplantısına gitmek üzere 30 Mayıs 2018 tarihinde yola çıkan ve Kırıkkale yakınlarında kaza yapan İYİ Parti Samsun heyetinden, İl Başkanı Ömer Süslü'den iyi haber geldi. Başkan Ömer Süslü'nün sağlık durumu her geçen gün daha da iyiye gidiyor. 3 aylık bir tedavi sürecinin ardından Başkan Ömer Süslü, sevise çıkarak ziyaretçi kabul etemeye başladı. İYİ Parti Samsun İl Başkanı Ömer Süslü'den gelen iyi haber sevenlerini çok mutlu etti.

EN KISA ZAMANDA GÖREVİNİN BAŞINDA OLACAK

İl Başkanı Ömer Süslü'nün sağlık durumu hakkında açıklama yapan İYİ Parti Samsun Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yaşar Temuçin, "Ömer Başkanımızın sağlk durumu her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Romatem Fizik Tedavi Hastanesi'nde serviste yatmaktadır. Artık ziyaretçileri de kabul ediyor. Sayın başkanımız en kısa zamanda iyileşerek tekrar görevinin başına geçecektir. Samsun'un Ömer Süslü gibi bir siyasetçiye her zaman ihtiyacı vardır. Sayın Başkanımız da en kısa zamanda sevenlerinin istediği gibi tekrar görevinin başında olacaktır" diye konuştu. Temuçin ayrıca hastanede Başkan Ömer Süslü'yü partililer ve sevenlerinin yalnız bırakmadığını da sözlerine ekledi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)