Önder Fatih Şenol, İYİ Parti İl Başkanlığına Aday

Önder Fatih Şenol, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı için aday olacağını açıkladı. Peki Önder Fatih Şenol Kimdir?

İyi Parti 31.10.2022, 12:21 31.10.2022, 13:00
Önder Fatih Şenol, İYİ Parti İl Başkanlığına Aday

İYİ Parti'nin kuruluş aşamasında yer alan Önder Fatih Şenol, sosyal medya platformu hesabından yaptığı açıklamada İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı için adaylığını açıkladı.Henüz resmi bir açıklama yapmadığını dile getiren Şenol, En kısa zamanda İyi Parti İl binasında resmi açıklamama yapacağını belirtti.

Önder Fatih Şenol, sosyal medyada yaptığı paylaşımda, "İlkadım ilçemizin delege seçiminin akabinde İl Başkanlığı adaylığımı buradan ilan ediyorum. En kısa zamanda İl binamızda resmi açıklamamı yapacağım. Allah yar ve yardımcımız olsun" dedi.

Önder Fatih Şenol Kimdir?

Önder Fatih Şenol 1972 Samsun doğumludur. 1999 yılında girdiği bankacılık sektöründe 15 yıl boyunca finansmanın her kademesinde görevlerde bulnan Önder Fatih Şenol,, 2014 yılında şube müdürlüğünü bırakarak aile şirketinde kuyumculuk yaptı. altın değerleme, döviz işleri ile 8 yıldır devam eden Şenol, İyi Partinin her kademesinde ulundu. Kurucu il başkan yarımcısı olarak başladığı İYİ Parti serüveninde Milletvekilliği adayı da olan Şenol,Halen Bafra Belediyesi Meclis üyesi olarak İYİ Partide görev yapmaktadır. Önder Fatih Şenol evli ve iki kız babasıdır.

önder fatih şenol iyi parti

Yorumlar (0)