Afganlar Türkiye'ye KONTROLLÜ şekilde geliyor

Eski Devlet ve Kültür Bakanı Fikri sağlar, son zamanlarda Türkiye'ye göç eden Afgan göçmenler ile ilgili paylaşımda bulunarak, Afganların kontrollü bir şekilde türkiye'ye geldiklerini söyledi.

Kapsam 09.08.2021, 23:32
Afganlar Türkiye'ye KONTROLLÜ şekilde geliyor

Afgan göçmenlerin kontrollü bir şekilde Türkiye'ye geldiklerini belirten Eski Kültür Bakanı Fikri sağlar, bunların ABD için çalışan paralı asken olduklarını savundu. Ayrıca, Afgan gazeteci olarak tanıtılan ve hakaret dolu video yayımlayan şahsın bir ajan provokatör olduğunu paylaştı.

Sosyal medya platformu Twitter adresinde paylaşımda bulunan Eski CHP Milletvekili ve Kültür Bakan Fİkri Sağlar Afkanlı göçmenler için şunları paylaştı; "Afganlar Türkiye'ye KONTROLLÜ şekilde geliyor. Gelenler sığınmacı, mülteci değil, ABD'ye çalışan paralı asker. Biden'ın isteği ve Erdoğan'ın kabulüyle, Türkiye bir paralel Afgan ordusuna açılıyor. Her şey gayet KONTROLLÜ yürütülüyor. Gerçek bu!..

"Afgan gazeteci olarak tanıtılan ve hakaret dolu video yayımlayan şahsın bir ajan provokatör olduğu açık. Yaptığı eylem planlı ve iç kargaşa çıkarmaya yönelik. Sakin ve uyanık olmalıyız, bu provokasyonlara asla prim vermemeliyiz. Bu ajan provokatör derhal sınır dışı edilmeli!.." 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)