banner434

banner433

AGD’DEN KIŞ ETKİNLİKERİ

Anadolu Gençlik Derneği Samsun Şubesi Ortaokul Komisyonu, 17 ilçede Kış Etkinlikleri Programı hazırlayarak Ortaokul öğrencileri için muhteşem bir karne tatili imkânı sundu.

Kapsam 04.02.2022, 11:23
AGD’DEN KIŞ ETKİNLİKERİ

Anadolu Gençlik Derneği, her yıl tüm Türkiye’de Karne tatili dolayısıyla Kış etkinlikleri programı organize ediyor.” Hem Eğlen Hem de Öğren “ teması ile öğrencilerin farklı sosyal ve kültürel etkinlikler ile güzel bir tatil geçirmesi sağlanıyor.

Milli ve Manevi değerlerine bağlı bir neslin inşası için bir gencin daha yüreğine dokunmak için 17 ilçe nezdinde çalışma yapan Samsun AGD,Kış etkinlikleri programı ile hem öğrencileri hem de velileri mutlu etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Samsun AGD Ortaokul Komisyon Başkanı İdris YÜCE şunları söyledi:

Bizler, Anadolu Gençlik Derneği müntesipleri olarak her daim ilke edindiğimiz Projemiz insan, Muhatap Kitlemiz Gençlik, Sevdamız Türkiye diyerek gece gündüz gayret ediyoruz. Yarım Asırdır Maddenin Manaya hizmeti diyerek fetih neslinin yetişmesi için gayret ediyoruz.

1 yıl sonrasını düşünüyorsanız bir tohum ekiniz,

10 yıl sonrasını düşünüyorsanız bir fidan dikiniz,

100 yıl sonrasını düşünüyorsanız; Çağ kapatıp çağ açmak istiyorsanız bir insan yetiştiriniz, Bir Genç yetiştiriniz düsturu ile hareket ediyoruz.

Sabah Namazı Buluşmaları, Kitap Mütealaları,sinama etkinlikleri,halısaha turnuvaları,Bowling turnuvaları,gezi ve ziyaretler organize ederek muhteşem bir çoşku ile Kış etkinlikleri programımız sürüyor.

5.6.7. Sınıf öğrencilerimiz farklı dersler ile manevi eğitimlerini tamamlarken, Kur’anı Kerim,Siyeri Nebi,İlmihal ve Adabı Muaşaret dersleri ile çocuklarımızı bilgi ve donanım noktasında çağın şartlarına uygun olarak yetişmelerini sağlıyoruz.

Kış Etkinliklerine katılan öğrencilerimiz okullar açıldıktan sonra ise Kâşif grupları olarak etkinliklerine haftalık 0larak devam ediyor.

8.Sınıf öğrencilerimiz için LGS hazırlık amaçlı etkinlikler düzenliyoruz. Bu öğrencilerimizin sınava en uygun şekilde hazırlanmaları için takviye programlar düzenliyoruz.

Genç, Farsça da hazine demektir. Cevherdir. Bu cevheri en güzel şekilde işleyip memlekete sevdalısı olarak hizmet etmesi ve bir yaşam sürmesi yegâne gayemizdir. Bu vesile ile Kış etkinliklerine katılan tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor ve ikinci dönem eğitim öğretim süreçlerinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)