Alexa

Alaattin Çakıcı'dan Karar Gazetesine "Küstah" Tepkisi

Rahatsızlığı Nedeni İle Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde yatan Alaattin Çakıcı Karar Gazetesi tepki gösterdi.  

Alaattin Çakıcı'dan Karar Gazetesine "Küstah" Tepkisi

 Alaattin Çakıcı Karar Gazetesi'nde hakkında çıkan yazı ile ilgili Basın Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan aracılığı ile açıklamalarda bulundu. Çakıcı yaptığı açıklamada, Karar gazetesinde bugün hakkında çıkan yazıda, kullanılan Küstah kelimesini sert tepki gösterdi."eğer Bu haber Karar Gazetenin sahibi Hakan Albayrak'ın haberi dahilinde ise ona şunu hatırlatmak isterim" diyerek, "Daha evvel Atatürk için, “Olmasaydı da olurduk” cümlesini kullanmıştı. Şimdi ona sorarım; Genlerinde Ermeni geni mi var?  toplumuna ve devletine batının yönlendirmesiyle düşmanlık yapacak kadar kanı bozuk musun ?" dedi.

"Daha önce Fetö yapılanması içerisinde AKP’ye yalakalık yapan itler Etyen Mahçupyan denen, yeri gelince Marksist olan, bazen dincilerle omuz omuza yürüyen, PKK ile ortak hareket eden be Marksist, dinsiz !" ifadeleriyle çok sert çıkış yapan Çakıcı; Gazeteci Ali Bayramoğlu'nu Yeni Şafak’ta yazan, Elif Çakır'ı  Terör uzmanı Mete Yarar"ı yerden yere vurdu.

Alaattin Çakıcı hatirlıtma yaparak, 15 Temmuz öncesi sayın Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki sözlerim bana aittir. Mahkemenin vereceği her türlü cezayı peşinen kabul etmiş bir adamım. Ortalığı karı gibi ne karıştırıyorsunuz? Cumhur İttifakında ülkemin ve devletimin bekası için tavrımı koymuşum. Bu ittifaka kim düşmansa benim düşmanımdır. 

Kamuoyuna saygılarımla arz ederim.

Karar'da 26.06.2018 tarihinde yayınlanan haberde, "Suç örgütü lideri Alaattin Çakıcı bir kez daha Cumhurbaşkanı Erdoğanı küstah sözlerle tehdit etti." ifadeleri yer almışto 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2018, 23:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
sedat bicen
sedat bicen - 1 yıl Önce

asalayı bitirdiler hala hapis yatıyolar yeter artık salın bu miliyetci türkleri

sedat bicen
sedat bicen - 1 yıl Önce

biz vatanı sevmeyi asala gibi pisli gi geberten ler den ögrendik Allah yardım cıları olsun inşAllah yakında çıkarlar ceza evinden saygılar gecmiş olsun reis

banner325