Alaattin Çakıcı'dan Önemli Açıklama!

Kırıkkale'de yatmakta olan Alaattin Çakıcı gönderdiği mektupta önemli mesajlar verdi.

Kapsam 10.07.2017, 17:51 10.07.2017, 19:35
Alaattin Çakıcı'dan Önemli Açıklama!

Daha önceki haberimizde, Alaattin Çakıcı'nın yeğeni Kenan Ali Gürsel'e silahlı saldırıda bulunan Hakan Çillioğlu, Van'da Cezaevi aracında Adanalı bir mahkum tarafından saldırıya uğradığı iddia edilmişti.. Bunun üzerine, Hakan Çillioğlu'nun avukatı tarafından bunun doğru olmadığı bilgisi tarafımıza verilmişti. Okuyucularımıza bunu da duyurmuştuk.

Konuyla ilgili olması açısından, haberin hemen ardından Turgay Zaim tarafından Alaattin Çakıcı'nın mektubu kapsamhaber'e ulaştırıldı.

Mektubun bazı bölümleri şöyle:

"Sayın Kamuoyu, Sosyal basında çıkan; “Çillioğlu ringte yaralandı bir Adanalı mahkum tarafından” hadisesi doğru veyahut yanlış bilemem... Dayak yiyen dövüldüm demez. Adam olan adam gibi konuşur. Ne yapması gerekirse onu yapar." 

"Eğer ringteki olay doğru ise, Van F Tipi Cezaevi yüksek güvenlikli bir cezaevi daha varmış. Cezaevi yetkilileri ringte olay olmuş jandarma da olayı bilmektedir. Bu kadar basit. Türkiye cezaevlerindeki mahkumlar mektup ve faksla iletişim halinde. Böyle bir olay yoksa seni hastanelik yaptı diyen mahkum böyle biir olay var veyahut yok diye açıklama yapar. Bu kadar basit."

"Sedat Peker, Benimde hasmım 2 yakınımı kaybettim demez. Sedat senin hemşehrin, adam hemşehrisini satar mı?"

Mektubu aynen yayınlıyoruz:

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
selahattin kapıcı 5 yıl önce
Amma uzun yazmış ha...