Alaattin Çakıcı'dan Referandum Açıklaması

Bolu F Tipi Cezaevinde hükümlü Alaattin Çakıcı tarafından dostları aracılığıyla tarafımıza ulaştırılan referanduma dair açıklamalarda bulundu.

Kapsam 14.04.2017, 17:40 14.04.2017, 18:11
Alaattin Çakıcı'dan Referandum Açıklaması

Alaattin Çakıcı, Dostlarından Turgay Zaim aracılığı ile gönderilen mektupta kamuoyunun kendisini yakınen tanıdığını belirterek, referandum konusunda aylardır sessiz kaldığını, Sandıktan çıkacak millet iradesine kendisinin ve herkesin saygılı olması vatandaşlık görevi olduğunu belirtti.  

 Çakıcı; Küresel üst aklın, genelde İslam coğrafyasında ve az gelişmiş ülkelerde Sovyetler’in iflasından bu güne kadar İslam dünyasını, yaşadığımız coğrafyayı ve ülkemizi kan gölüne çevirdiğini belirterek mektubunu şöyle devam ettirdi:
 
"Toprağı bol olsun mu diyelim, toprağın bile kabul etmediği Samuel Huntington denilen bir sapığın, medeniyetler çatışması makalesini gündeme alan, dünyayı yöneten küresel üst akılın patronları, kendilerine İslam’ı düşman seçerek, dünyayı kan gölüne çevirmişlerdir.
 
16 Nisan’da ülkemiz referanduma gidiyor. Bugüne kadar "EVET" ve "HAYIR" la ilgili hiçbir insanı yönlendirmedim, yönlendirmem de. İnsanlara Rabbimin vermiş olduğu en büyük hazine insan beynidir. Rahmani ve doğru kullananlara ne mutlu. 16 Nisan’dan evvel yapacağım veya yönlendireceğim herhangi bir şey devleti bu süreçte sıkıntıya sokmaktır. Aylardır sessiz kalmaktayım. Sandıktan çıkacak millet iradesine herkes gibi benim de -evet veyahut hayır- sonucuna saygılı olmam ve herkesin saygılı olması vatandaşlık görevidir.

Sayın kamuoyu, 35-40 yıldır beni tanımaktadır. Türkiye ve yurtdışında kaldığım süreçte kafama koyduğum her şeyi yapmış olduğum yabancı gizli servislerin Türk İstihbarat Teşkilatlarına kişiliğim ve karakter analizim bilinmektedir.

Ülkemizin batılı gizli servisler, onların yerli işbirlikçileri PKK; D-HKPC her türlü komünist terör örgütü, İslam’ın ve insanlığın düşmanı olan batının yönlendirmesiyle oluşan terör örgütleri olduğu bilinmektedir. Bunlar ülkemize zarar verirken 13 yıl boyunca milliyetçiyim diyen Atatürkçü ulusalcıyım diyen  bazı liderler sonunda dönüş yapsa bile geçmişte yapmış oldukları hataları ne ben ne de benin gibi düşünenler unutursalar vatana ihanet edenden hiçbir farkımız kalmaz.

Rabbim Aziz Türk Milletinin, devletimizin, kendine inanan ülkemizdeki, tüm dünya coğrafyasındaki temiz Müslümanların yar ve yardımcısı olsun.

Saygılarımla arz ederim.

Not : Devleti yönetenler, vatana ihanet eden, son kertede dönüş yapan, mezhebi belli olmayan gelecek zaman diliminde sıkıntı yaşarsalar sakın hataya düşmeyin.

Saygılarımla arz ederim. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)