Alaattin Çakıcı; O  Git-Gel Akıllı Trump Denen Beyni Uçuk Deli!

Alaattin Çakıcı; " O git gel akıllı Trump denen, beyni uçuk deli, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak kendileri tanıdığı gibi dünyanın da tanımasını istiyor.

Kapsam 13.12.2017, 11:38 13.12.2017, 12:43
Alaattin Çakıcı; O  Git-Gel Akıllı Trump Denen Beyni Uçuk Deli!

Ünlü kabadayı Alaattin Çakıcı basına gönderdiği mektupta dünyanın gündemi haline gelen ABD'nin israil'in başkenti olarak Kudüsü tanıması ile başlayan kabul edilemez durumu değerlendirerek, "O  git gel akıllı Trump denen, beyni uçuk deli, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak kendileri tanıdığı gibi dünyanın da tanımasını istiyor. İspanyol yazar Serüwontes’in roman kahramanı Donkişot gibi herhalde yel değirmenleri ile savaşacak gibi son haçlı seferini başlatmak istemektedir." ifadelerini kullandı.

Ölçü, Kur-an ve Peygamber Efendimizin sünnetidir.

Bugün İstanbul’da İslam birliği teşkilatının toplanmasını da değerlendiren Çakıcı, İslam ve İslam sorunları ile ilgili alınan kararların masa başında kalıp pratiğe geçmedikten sonra hiç bir anlamı olmadığını belirterek, "Dünya da ki Müslüman devletler mezhep farklılıklarından dolayı sömürgeci batının üst aklı İslam ülkelerini birbirlerine düşürerek kendi iç mezhep sorunlarını çözemeyenler hala deve kuşu gibi kafasını kumdan çıkaramamaktadır. Allah’ ın dininin ismi Adem A.S dı bugüne kadar aynı ilahi kaynaktan gelen Allah’a kalbi giden yolun adı İslam'dır. Her hangi bir dünyada ki İslam devleti, Peygamberimizin hayatını Sahabe ve Ehlibeyt-i nin hayat ve yaşam tarzlarını araştırmadılar mı? Ölçü, Kur-an ve Peygamber Efendimizin sünnetidir." dedi.

İkinci dünya harbine kadar Hristiyanlığın İsa Nebiullah’ın katillerinin Yahudiler olduğunu belirten Çakıcı, "1900 sene dünyanın her yerinde bazen engizisyonda topluca katledenler GETTO‘larda damgalı eşek gibi dolaştıranlar, İkinci Dünya harbinde Yahudi katliamı yapan Almanlar, Hristiyanlığın doğu-batı kilisesi 1900 yıl sonra sorunlarını çözüp halen düşünce farklılıkları varken,

Alaattin Çakıcı gündem üzerine yaptığı yorumlarını şöyle devam ettirdi:

Terör Saldırıları Hep İslam Dünyasında Dluyor

Hristiyan Dünyası ve Museviler aynı çizgide bir araya gelerek kendilerine İslam’ı düşman seçerek İslam ülkelerindeki mezhep farklılıklarını, kırılgan fay hatlarını, son 200 yıldır İslam Dünyasında fitne çıkararak bütün yaşanan problemler niye batı emperyalist devletlerin ülkelerinde değilde, işgal, katliamlar, terörist saldırıları hep İslam dünyasında oluyor? Batı ve Hristiyan ülkelerin de İkinci Dünya savaşından sonra bu tip olaylar neden olmuyor? Ne zaman uyanacaklar?

Birbirleriyle Savaşan Müslümanlar...

Yahudi Siyonistlerin üst aklının yönlendirmesi ile ABD ve Avrupa’nın süper güçleri birinci ülküleri İslam coğrafyasında yeraltı zenginliklerini sömürmektir. Kendine bağlı küçük uydu devletleri oluşturmaktır. 1900 sene lanetledikleri İsrailoğulları’nın büyük ideali olan Nil’den Fırat’a kadar sözde vaade dilmiş topraklar tanımını gerçekleştirmek için tek amaçları Siyonizm ve küresel güçlerin en büyük amacına hizmet etmektir. Bu İkinci büyük ülküleridir. Bir biri ile savaşan Ortadoğu daki Müslüman Araplar emperyalizmin, İslam Dünyası’nı birbirine kırdırdığını görmüyorlar mı?

İslam Devletleri Ne Zaman Uyanacak?

Vatikan ve Museviler sürekliimamların sözlerini çarpıtarak Peygamber Efendimizin sünnetini ve Kur-an meallerini, bazı ayetlerin yorumlarını farklı batini anlamda karıştırarak 1400 yıldır birbirine düşürmektedir. Bizzat Müslümanım deyip bazı terör örgütlerinin arkasında Hristiyan süper güçlerin ve Siyonistlerin denetiminde olarak İslam dışı terör örgütlerini İslam’ı terör adı altında kendi çıkarları doğrultusunda Dünya’yı ateşe verdiğini birbirlerine düşen İslam Devletleri ne zaman uyanacak?

Siyonistlerin emrinde olan batı ve Birleşik Devletlerin İsrail kaynaklı kısmi Armegedon savaşı çıkararak Ortadoğu daki Müslümanları yok edip diğer İslam ülkelerini de parçalamak amaçlarıdır. Gayeleri İslamı her alanda pasivize etmektir.

Dünya Müslümanları Kudüs konusunda masada değil de pratikte Müslüman gibi karar alacaksalar o zaman bu toplantının bir anlamı vardır.

Öyle bir kutlu Ümmete sahibiz ki, bu ümmetin içinden, Hazret-i Hamzalar var. Ehlibeyt’in aslanı olan, ilim şehrinin kapısı Allah’ın aslanı sıfatıyla ödüllendirilen Ali r.a ve soyundan ne kahramanlar var. Allah’ın kılıcı olan Seyfullah lakablı efendimiz tarafından şereflendirilen Halid Bin Velid gibi Kumandanın Eyüp El Ensari, Ömer Bin Abdülaziz, Enes Bin Malik, Selman-i Farisi, Abazeri, hala dünyada adaletinden bahsedilen Kudüs’u ilk fetheden ve Kudüs’e adalet getiren İslam adına şehadete nail Ömer r.a, Alparslan gibi bir yiğidin, Efendimizin hadis-i ne muhassar olan Fatih Sultan Mehmet Han’ı , Tarık Bin Ziyad gibi kumandanlar yetiştirmiş bu ümmet. Selahattin Eyyubi gibi bir Kudüs Fatihini bu Siyonist üst akılının 120 yıl sonra ki gelişecek olayları önceden tahmin eden ulu Hünkar Sultan İkinci Abdülhamit Han, Cumhuriyetimizin kurucusu 20. Yüzyılın son haçlı seferini Çanakkale de durduran Gazi Mustafa Kemal Paşa... Bu kutlu İslam ümmetinin içinden çıktığını din bilimcileri ve dünya siyasi bilimcileri arşivlerine sevmese de düşman olsa da, ne bilinç altlarından ne de arşivlerinden halen silememektedirler.

O git gel akıllı Trump denen , beyni uçuk deli

Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak kendileri tanıdığı gibi dünyanın da tanımasını isteyen, İspanyol yazar Serüwontes’in roman kahramanı Donkişot gibi herhalde yel değirmenleri ile savaşacak gibi son haçlı seferini başlatmak istemektedir.

Eğer bu ümmetin Müslümanları devlet başkanları kalbi iman etmişseler yıllardır katledilen Filistinlilerin yanında yer almak, Kabe kadar bizim için kutsal olan Kutbet-ül Sahra ve Kudüs için elini taşın altına koymayan, Allah adına bedenini siper etmeyen, Allah katında Müslümanım derse bu Allah’ın gücüne gider. Bugün İslam birliği teşkilatı bugün ki toplantısında masada Kudüs adına alacakları kararları, İslam Ümmetinin içindeki problemleri bir tarafa bırakıp aldıkları kararlar Allah katında doğru kararlar almışsalar, pratikte bu son haçlı seferinin ilk adımı olan Kudüs’ün büyük şeytan tarafından tanınmasına göz yummak , duyarsız olmak şeytana hizmet etmektir.

Türkiye Cumhuriyetine ve Dünya Müslümanlarına minnetle saygılarımla arz ederim. 13/12/2017

Alaettin Çakıcı

NOT: Unutmasınlar ki birlik ve beraberlik olduğu sürece Aliler, Hamzalar, Hüseyinler, Halid Bin Velid’ler, Abazerler, Ömerler, Alparslanlar, Fatihler, Gazze’li Mahmutlar, İkinci Abdülhamit Hanlar, Selahattin Eyyubiler, Şeyh Şamiller, Gazi Mustafa Kemaller bu ümmetin içinden çıkmıştırlar.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)