Alaattin Çakıcı; Yolunuz Açık Olsun!

Alaattin Çakıcı, Kader mahkumlarının durumunu da hatırlatarak, "Kader mahkumlarının sesi sayın Bahçeli olduğunu sakın unutmayın. Kızıl Elma’ya yürümek için birbirlerine şeref sözü vermiş bu iki lider, sessiz yığınların sesi olacak" değerlendirmesinde bulundu.

Kapsam 27.06.2018, 10:47 28.06.2020, 21:26
Alaattin Çakıcı; Yolunuz Açık Olsun!

"Kader mahkumlarının sesi sayın Bahçeli olduğunu sakın unutmayın. Kızıl Elma’ya yürümek için birbirlerine şeref sözü vermiş bu iki lider, sessiz yığınların sesi olacaksa sizleri asla unutmayacaktır."

Adresi Kırıkkale Keskin T Tipi Kapalı Cezaevi olan ve Rahatsızlığı Nedeni İle Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesinde Yatan Alaattin Çakıcı Basın Danışmanı Gazeteci Ferhat Aydoğan Aracılığı ile seçim sonrası da açıklamalarına devam ediyor.

Milliyetçi Şahsiyet...

Yaptığı basın duyurusu ve açıklamalarıyla gündem oluşturan Çakıcı, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin kader mahkumları ile ilgili  yaptığı af açıklamasının ardından Kader mahkum yakınlarının da ilgisini çekmiş ve takdirini toplamıştı. Milliyetçi şahsiyetiyle ülke üzerinde fikirlerini ve değerlendirmelerini yapmaktan çekinmeyen ve her defasında "Allah'tan başka hiç kimseden" korkusunun olmadığını ifade eden Çakıcı, Millet, Devlet, vatan, Bayrak ve istiklal gibi değerleri de her şeyin üzerinde bulduğunu yazılarıyla her defasında belirtmiştir. Sevmediğini söylediği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı "Devletin Başı" olması ve 15 Temmiz sonrası Türkiye'yi içeriden ve dışarıdan kuşatmaya çalışan teröristlere karşı verdiği mücadeleden ötürü de göklere çıkartmıştır. 

SEÇİM ve SEÇİM SONRASI DEĞERLENDİRME

Alaattin Çakıcı yeni bir mektupla yine sevenlerine ve takipçilerine mesaj vermekten geri durmadı. Bildiği doğruları ve değerlendirmeleri paylaşmak için mektup yazdı. Gazeteci Aydoğan aracılığıyla gönderdiği yaptığı açıklamada, seçimleri ve seçim sonrasını değerlendirirken gelecek ile ilgili de fikrini beyan etti.

SOKAK ÇETESİ...

Çakıcı daha önce Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili yayınladığı mektuba da dikkat çekerek, "Balkon konuşmasında sayın Devlet Bahçeli ile ilgili, alperen ocakları ve ülkü ocakları ile ilgili söylediği güzel sözlerden dolayı ve FETÖ sokak çetesi dediği ve balkon konuşmasında doğruyu konuştuğu için kendilerine teşekkür ederim." dedi.

"Türkiye ve Avrupa’da Süper Ligte oynadığını unuttun mu ?"

AKP yokken ülkücülerin ve MHP’nin olduğunu hatırlatan Çakıcı, "Şu anda sayın cumhurbaşkanı ve asrımızın en büyük Türkmen Beyi olan, adı gibi devletin mihenk taşı, sayın MHP genel başkanı, ülkücülerin ve Türk Milleti’nin abisi olan, “ Ne mutlu Türk’üm diyene” diyen sayın Bahçeli ile tüm zorlukların aşılacağını, ülkemiz ve coğrafyamız üzerindeki küresel üst aklın son haçlı seferini bu ikilinin yok edeceğini bu aziz millet bilmelidir.  İçimdeki ukteyi söylemeden geçemem. Emanetçi olan sayın Binali Yıldırım. Cumhur İttifakı’nda MHP’yi kastederek, Cumhur İttifakı’nı 1. Lige taşıdık ifadesi çok çirkin. Buradan ona şunu hatırlatmak isterim. Sizler üniversitede 1980 evveli kantinde komünistler ile hoş sohbet çay içerken, o günkü koşullarda ülkücüler ve Türk Milliyetçileri bedenlerini feda ederek vatan sathının bir bölümünü kanlarıyla suladıklarını nasıl unutuyorsun. Sayın Yıldırım unutma ! AKP yokken ülkücülerin ve MHP’nin o günkü koşullarda Türkiye ve Avrupa’da Süper Ligte oynadığını unuttun mu ?" dedi.

"Hep beraber TÜRKİYE olacağız"

Cumhurbaşkanını 12 Eylül evveli, akıncı gençliğin içinde olmasına rağmen, ruhsal dünyasının bir kolu da ülkü ocaklarında olduğunu belki birileri bilmediğini ama bilenlerin bildiğini hatırlatan Alaattin Çakıcı,  "Çünkü Topkapı surlarından Sarıyer’e kadar aynı bölgenin içinde mücadele ediyorduk.Buradan Türkmen Alevilerine sesleniyorum. Şu anda yeni açılacak ve kurulacak hükümette sesiniz Devlet Bahçeli ve yol arkadaşlarıdır. Bu konuda, cemevlerine özel statü getireceğiz diyen, genlerini Doğu Karadeniz’in hırçın coğrafyasından alan sayın devlet başkanımız millete namus sözü vermiştir. Çünkü hep beraber TÜRKİYE olacağız." şeklinde açıklamada bulundu.

"Kader Mahkumlarına Af"

Her defasında Kader Mahkumlarına af verilmesi noktasında özellikle istirham eden ve bunu kendisi için istemediğini üzerine basa basa söyleyen Çakıcı; "Kader mahkumlarının sesi sayın Bahçeli olduğunu sakın unutmayın. Kızıl Elma’ya yürümek için birbirlerine şeref sözü vermiş bu iki lider, sessiz yığınların sesi olacaksa sizleri asla unutmayacaktır. Et tırnak olan tüm vatan sevdalıları, hangi etnik gruba mensup olursa olsun Kuvay-i Milliye ruhuyla yeni oluşum içerisinde; Din ve etnik grup ayırmadan, hukukun üstünlüğü, sosyal devlet, temel insan hak ve özgürlükleri olacağını bu millet bilmeli. Milletimizin görevi bir otokontrol sistemiyle çizgiden şaşanın, gözleri üstünde olacaktır." dedi.

Adalet yıkıldığında devletin yok olacağını savunan Alaattin Çakıcı mektup ile yaptığı açıklamalarını şöyle sürdürdü:

"Yolunuz açık olsun"

"Biri Çukurova’nın bağrından çıkmış, Oğuz’un 24 boyunun tüm özelliklerini taşıyan, adı Devlet olan, sayın Bahçeli’ye şükranlarımı arz eder, Rabbim kurmuş olduğunuz Cumhur İttifakı’nın inşallah daimi olmasını Rabbim’den niyaz ederim.Diğeri ise Doğu Karadeniz’in ve 780 bin kilometrekarelik vatan sathını her etnik kökene mensup vatan sevdalılarının kültürlerini harmanlayan, daha evvel de söylediğim gibi bu iki yiğit Türk evladı sizleri Rabbim bu zorlu süreçte imtihan ediyor. Yolunuz açık olsun. Hz Ali (r.a) gibi kılıcınız keskin olsun. Ömer Bin Hattap gibi adaletten şaşmayınız.

"Lütfen küresel üst akla şok yaşatın!"

Adalet yıkılırsa devlet yok olur. Her iki yiğidin de bunun bilincinde olduğunun kanısındayım. Bölücülük yapmayan, vatan sathının her zerresini seven, her etnik grubun Kuvay-i Milliye ruhuyla Selçuklu ve Osmanlı’nın devamı olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni bir yerlere taşımak, hani Anıtkabir’e gidip her 10 Kasım’da açılan deftere yazdığınız, Osmanlı’nın Gazi Mustafa Kemal Paşa’sı, Cumhuriyet’imizin Atatürk’üne ve Oğuz’un 24 boyuna, inancımızın üst kimliği  olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ndeki, Allah’a kalbi iman etmiş her etnik grubun içindeki müminlere, aziz şehitlerimize, gazilerimize, Cumhuriyet’in kurucusuna hayırlı evlatlar olduğunuzu, lütfen küresel üst akla şok yaşatarak ülkemizin ve coğrafyamızın üzerinde hiçbir emperyalist üst aklın oyun kuramayacağını lütfen dünyaya pratikte gösterirseniz ve göstereceksiniz O zaman her iki liderin de adı Cumhuriyetimiz var olduğu sürece altın harflerle tarihte yerini alacaktır.

Bahtınız açık, yolunuz aydınlık olsun. Rabbim’in 99 isminin manevi gücü üzerinize olsun. Her ikinize de saygılarımla arz ederim. 26.06.2018 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)