Algos kurucusu Yaser Övenç: Sektörde Emin Adımlarla İlerliyoruz

Kapsam 23.09.2021, 14:02
Algos kurucusu Yaser Övenç: Sektörde Emin Adımlarla İlerliyoruz

Yaser Övenç tarafından kurulan Algos, bir dış giyim firmasıdır. Sektörde henüz daha çok yeni olmasına rağmen kalitesi ve tasarımlarıyla dikkat çeken ve tavsiye edilen bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu emin adımların arkasında da 19 yaşında genç bir girişimci olan Yaser Övenç yer alıyor.

İnovatif bir anlayışa hareket eden Yaser Övenç, vizyoner bir bakış açısına sahip olmanın avantajlarını yaşıyor. Genç girişimci bu konuda, “Yenilikçi tasarımlarımızın yanı sıra ürünlerimizin kalitesi de dikkat çekti. Biz marka olarak insanların gözü kapalı güveneceği bir hale gelme konusunda azimle çalışmaya devam edeceğiz. Markamızın bilinirliğini artırmak için çalışmalara başladık. İnsanlar ürünlerimizi bir kere kullanmış olsalar bile asla vazgeçmeyecek ve eşlerine dostlarına mutlaka tavsiye edeceklerdir. Ama bunun yaygınlaşabilmesi için daha çok insana ulaşmalıyız.” Şeklindeki tespitlerini ifade ediyor.

Yaser Övenç kendi internet sitelerinden doğrudan satış yapmak için gerekli olan altyapıyı hazırladıklarını, “Çeşitli pazaryerlerinden satışlarımızı yapabiliyoruz. Ama bizim amacımız kendi internet sitemizden satışlarımızı gerçekleştirmek. Bu sayede müşterilerimizle birebir ilgilenebilme imkânına da kavuşmayı planlıyoruz. Kendi internet sitemizden satış yapmak üzere tüm altyapı çalışmalarımızı hazırladık. En kısa zamanda müşterilerimizle buluşmak istiyoruz.” Diyerek açıkladı.

Algos’un çok genç bir firma olduğunu ama arka plandaki ailenin oldukça köklü bir ticari kariyere sahip marka danışmanlarının olduğunun da altını çizen Yaser Övenç, “Sektöre girerken emin adımlarla ilerlemek istediğimi biliyordum. Bu bağlamda köklü ticari deneyimleri olan marka danışmanlarıyla çalışmaya özen gösterdim. Hatta Algos ailesi olarak tanımlayabileceğim çalışma arkadaşlarımın her biri işlerinde değerli başarılara imza atmış kişilerdir. Alanlarında uzman olan çalışma arkadaşlarıma ailem kadar güveniyorum. Onların sayesinde de markamızı herkesin tanıdığı ve güvendiği bir marka haline getireceğiz. Buna yürekten inanıyorum.” Şeklindeki sözleri ile de markasının arkasında yer alan kadroya ne kadar güvendiğini ifade etti.

Yorumlar (0)