banner434

banner433

Ali Parıltan, Başarının Anahtar Kelimesi Sevmektir!

Ünlü Genç Chef Ali Parıltan 2020 yılına göre normalleşme hızlanırsa daha fazla turist ve tatilciliğin artacağını iç ve dış pazarda da hareketlilik olacağını dile getirdi.

Kapsam 26.05.2021, 20:20 05.07.2021, 20:59
Ali Parıltan, Başarının Anahtar Kelimesi Sevmektir!

Ali Parıltan, Türkiye'de bu sezonda turizmde hareketlilik yaşanacağını belirtti. Parıltan, 2020 yılına göre normalleşme hızlanırsa daha fazla turist ve tatilciliğin artacağını iç ve dış pazarda da hareketliliğin yaşanacağını söyledi. AlipStyle marka adıyla da bilinen Ünlü Genç Chef Ali Parıltan, açıklamasında turizm hakkında bazı konulara değindi. Peki, Ali Parıltan kimdir, nerelidir, ne iş yapmaktadır?

Kısıtlamalar kalkıyor, normelleşme başlıyor

Normalleşmelerle birlikte eskiye döneceğimizi dile getiren Chef Ali Parıltan şunları söyledi; "Öncelikle belirtmek istiyorum zor zamanlar artık yavaş yavaş geride kalıyor, bu dönemde verdiğimiz mücadeleyi bırakmamız gerektiğini çok iyi anladık. Daha fazla dikkatli olup sosyal mesafeyi koruyarak maskenin önemini unutmayarak bu yolda el ele vererek ve gerçekten inanarak bu virüsü yeneceğimize inanıyorum. Pandemi döneminde iç ve dış pazar olarak en çok etkilen Meslek Turizm Mesleği oldu. Covid-19 kapsamında dünyanın birçok ülkesinde kısıtlamalar sayesinde yavaş yavaşta olsa gözle görülür düşüşler yaşandı. Bu yasaklardan sonra kısıtlamalar periyodik olarak azaltılmaya başladı ve normalleşmeler ile birlikte eskiye dönüleceği görüldü."

2021 Sezonumuz hayırlı olsun

Herkesin hayırlı ve güzel sezonlar geçirmesini dileyen Genç Chef Ali Parıltan turizm olarak Ülkemizde bu sezonda turizmde hareketlilik yaşanacağını, 2020 yılına göre normalleşme hızlanırsa daha fazla turist ve tatilciliğin artacağını dile getiren belirterek, iç ve dış pazarda da hareketlilik olacağını ifade etti.

Mesleki Tavsiyeler

Ali Parıltan, önerilerde bulunarak, "Turizmci ve mesleğini seven kardeşlerim en büyük tavsiyemse sabırlı olup daha donanımlı davranarak ve Mesleki eğitim süreçlerine dikkat etmelerini ve yapılan işe en büyük saygının AŞK ile severek yapılması gerektiğini dile getirerek Başarının Anahtar Kelimesi Sevmektir" dedi.

ALİ PARILTAN Kimdir, nerelidir?

26.08.1996 yılında Gümüşhane - Torul ilçesinde dünyaya gelen Ali Parıltan, Sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Yiyecek içecek sektöründe birçok projede yer alan Parıltan, AlipStyle marka adıyla da bilinen ve birçok konaklama şirketlerinde adına düzenlenen yorumlarıyla öne çıkmıştır. Yurt içinde yurt dışında belirli projelerde görev alan Ali Parıltan en son olarak yeni bir yurt dışı projesiyle ilgilendiğini belirtti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (6)
anonbiri 13 ay önce
Ali P Style farkı...
SELDA 13 ay önce
başarılar Kardeşim SELAMLAR
Turizm medya 13 ay önce
Ali PSTYLE FARKIYLA
Nurettin 13 ay önce
Bu spor yapılıyor
ORDU MUTLU KARE FOTOĞRAFCILIK 12 ay önce
ALİ BEY BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.