Amasya Et Ürünleri Online Satışa Başladı

Amasya Et Ürünleri, müşterilerine dijital bir hizmet deneyimi yaşatıyor. Amasya Et Ürünleri’ne dijital medya üzerinden istediğiniz et ürünlerini separiş verebileceksiniz.

Kapsam 18.01.2021, 13:37 18.01.2021, 13:48
Amasya Et Ürünleri Online Satışa Başladı

Amasya’da kurulan Ekur Et Entegre Tesisi’nin perakende markası ‘’Amasya Et Ürünleri’’, 7 ilde toplam 16 mağazasının yanı sıra artık müşterilerine online market üzerinden de hizmet vermeye başladı. 

Pandemi sürecinde online alışverişin büyük önem kazandığını ifade eden Ekur Et Entegre CEO'su Erhan Cansu, “Evlerimizde kalmanın hayati değeri olduğu bu süreçte dijitalleşmenin, e-ticaretin ve yenilikçi çözümlerin öne çıktığını görüyoruz. Biz de bu gelişmeler doğrultusunda, Amasya Et Ürünleri lezzetlerini tüketicilerimize ev konforunda ulaştırmaya başladık. Hijyenin daha fazla ön planda olduğu böylesine bir dönemde tüm ürünlerimizi ilk günkü tazeliğiyle paketlenmiş olarak fabrikadan kapıya sunuyor, ilk teması müşterilerimizin yapabilmesini sağlıyoruz. Hayata geçirdiğimiz yeni yatırımlarla artık tüketicilerimiz, Online Market üzerinden 50’den fazla lezzete, güvenilir ve hijyenik bir şekilde ulaşabiliyorlar’’ dedi.

Yorumlar (0)