Alexa

Avrupa'nın Kazanında Pişen Yemek

PKK Terör örgütü kabul edilmesine rağmen Evrupa bu örgüte her türlü desteği sağladığı ortaya çıktı.

Avrupa'nın Kazanında Pişen Yemek
PKK’nın Türkiye’de başından beri örgütsel faaliyetlerinde Avrupa’nın desteğini hep arkasında gördü. Silah ve para yardımlarında bulundu. Kendisine sağlanan siyasi destek sayesinde PKK’nın güçlenmesini sağladı. AB ülkelerinde örgütün merkezleri haline getirdiği yerlerde teröristleri sakladı ve PKK’ya siyasi aktörler yetişmesini sağladı.

PKK, her türlü faliyetlerini; Fransa, İsviçre, Avusturya, Hollanda, Belçika, İsveç, Norveç, Danimarka'da yürütüyor. Avrupa’da bir çok ideolojik örgütlerle ve bazı siyasi parti ve derneklerle işbirliği içinde hareket eden katiller ordusu PKK, Avrupa’da terör estirmeye başladı.

Bir başka ülkelerde terör faaliyetlerine destek vererek o ülkelerde emperyalist gayelerine ulaşmaya çalışan Avrupa’nın başında püsküllü bir bela oldu terör örgütleri.

Sözde insanlık ve esnan hakları dersi veren Avrupa’nın geleceği kokuşmuş bir bataklıktan başka bir şey olmayacaktır.

Türkiye Avrupa üzerindeki düşüncelerini bugünden değiştirmelidir. Türkiye’nin Avrupa ile bir geleceğe varması mümkün değildir. Türk Milleti’nin dokusuyla Avrupa’nın dokusunun uyuşmadı malum. Türk kültürüne örf ve ananelerine hiçbir yakınlığı bulunmayan Avrupa’nın kazanın’da pişen yemeğin Türk milletine zehir zıkkım olacağı iyice bilinmelidir.

Ayşe soytürk

 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2016, 02:17
YORUM EKLE