banner434

AYÇA Haberleşme ve Yayıncılık Başarılara İmza Atıyor

2018 yılında deneyimli gazetecilerin girişimiyle kurulan AYÇA Haberleşme ve Yayıncılık Medya Grubu kısa sürede büyük başarılara imza attı.

Kapsam 07.02.2022, 20:54
AYÇA Haberleşme ve Yayıncılık Başarılara İmza Atıyor

Ayça Medya Grubu ( A Haber Ajans ve Sonvakit haber ) sitelerinin yanı sıra Türkiye'nin  kapsamlı ve güncel siteleri olan çok sayıda haber servisi yaparak ajanslık hizmetleri veriyor. ahaberajans.com ve sonvakit.com, Türkiye'nin en fazla izlenen ve takip edilen medya gruplarının başında yer alıyor.

Ayça Haberleşme ve Yayıncılık ( Ayça Medya Grup ) Merkezi İstanbul ve Ankara olmaz üzere Türkiye'nin bir çok ilinde temsilcilik ağıyla bir çok fahri muhabiri ve köşe yazarları ile okurlarıyla buluşuyor.

Ayça Haberleşme ve Yayıncılık Yönetim Kurulu Üyesi olan ve A Haber Ajansınında Genel Yayın Yönetmenliğini yapan Gazeteci Ferhat Aydoğan idaresinde hızla büyüme akışını sağlıyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Aydoğan;

"Milli sermayemiz olan dilimizden, yatırımlarımıza kadar yerliyi, yereli; hem güçlendirmek hem de güçlenmek adına yola çıkmış ; projelerinden bir tanesidir. Medya, Baskı ve Organizasyon hizmetleriyle iş ortaklarına birebir temas eden AYÇA Haberleşme ve Yayıncılık Medya Grubu, sahip olduğu değerleri korumaya devam edecektir" 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)