Aynur Talıblı; Sizi, Yularınızı Elinde Tutan Sahipleriniz Kurtaramayacak!

Araştırmacı Yazar Aynur Talıblı, bazı camilerde hoparlörlerden Selda Bağcan şarkısı çalındığını, bunun ilk saygısızlık olmadığını, daha önce CHP'li bir kadın sosyal medya hesabından "O ezanlar ki şehadetleri dinin temeli ama BENİM yurdumun üstünde ebedi inlemesin artık nolur ya!” diye paylaşımda bulunduğunu belirtti.

Kapsam 26.05.2020, 15:25 26.05.2020, 16:04
Aynur Talıblı; Sizi, Yularınızı Elinde Tutan Sahipleriniz Kurtaramayacak!

"Siz, ezan ve bayrak düşmanları! Unutmayın bu millet, bu devlet, bu bayrak Evel Allah ebediyen sonsuza dek var oldukça ezanımızı dindiremeyecek, bayrağımızı indiremeyeceksiniz!. Bu milleti bölemeyeceksiniz! " ifadelerini kullanan Araştırmacı Yazar Aynur Talıblı, "Şimdi utanmadan Ulu önder Mustafa Kemal AtaTürk'ün ismini istismar ederek, kullanarak Türk milletini kandırmaya çalışan şimdiki Chp'ye sesleniyorum!. Yeter artık, bırakın Müslüman mahallesinde salyangoz satmayı! Asil milletimize ve değerlerimize saygısızlık yapmayı bırakın! Türk milletinin değerlerine saldıran hainler sizi yularınızı elinde tutan sahipleriniz kurtaramayacak!. Hiç değilse 23 nisan 1920 yılında namazlarla, dualarla ve hatimlerle, kurbanlarla Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılmasıyla Türk milletinin egemenliğini ilan etmiş olan Mustafa Kemal AtaTürk'ümüzden utanın! Her defasında milletimizi, devletimizi bölmeye, parçalamaya uğraşanların maşası olmayınız!" diye yazdı.

Türkçemizde "Müslüman mahallesinde salyangoz satmak" diye çok güzel bir deyimimiz olduğunu belirten Aynur Talıblı şunları yazdı:

İzmir'de Bornova ve Bayraklı ilçelerindeki şarkılar...

"Açılımı da "bir şeyi, ona hiç gerekseme duymayacak bir çevreye götürmek" şeklindedir. Ama o salyangozu bu mahallede satamazsınız! Milletimiz buna izin vermez! Hadsizler de hainler de işte tam olarak da küstahca bunu yapıyor ısrarla "Müslüman mahallesinde salyangoz satmayı" hedefliyorlar. Kutsal ayımız Ramazan ayında , korona virüs nedeniyle camilere gidemediğimiz bu dönemde, halkımızı kışkırtmak amacıyla yapılan eylemlere İzmir'in bazı bölgelerindeki camilerimizde ( "chp"li yöneticilerin çok sevdiği" ) hoparlörlerden İtalyan komünist partizan marşı olarak bilinen 'Çav Bella'nın çalınması bunun örneğidir.

Bir de bu azmış gibi utanmadan kendine yazar adı veren 'chp'li birisinin yüzsüzce bu hadsizliği sosyal medya hesabında "İzmir Odunkapı Camii Çav bella" diyerek marifetmiş gibi paylaşması hakikaten üyesi olduğu partinin de iç yüzünü açıkça meydana koymuştur. Bu terbiyesizliğe bu hainliğe utanmadan destek olması onun nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu aydın gösteriyor. Her halde sonradan ağababalarından aldıkları akılla tam da İtalyan komünist partizan şarkısının esas amaçlarını ortaya serdiğinden korkmuş olacaklar ki, ertesi gün yine İzmir'de Bornova ve Bayraklı ilçelerindeki bazı camilerde hoparlörlerden Selda Bağcan şarkısı çalındı. Bu malum partinin ezan ve camilerimize ilk saygısızlığı değildir.2017 yılında da yine aynı partili, CHP'li bir kadın sosyal medya hesabından "O ezanlar ki şehadetleri dinin temeli ama BENİM yurdumun üstünde ebedi inlemesin artık nolur ya!” diye paylaşım yapmıştır." dedi.

Mustafa Kemal AtaTürk'ümüzden utanın!

Amaçlarının ne olduğunu milletin anlatığını dile getiren Talıblı; "Şimdi utanmadan Ulu önder Mustafa Kemal AtaTürk'ün ismini istismar ederek, kullanarak Türk milletini kandırmaya çalışan şimdiki Chp'ye sesleniyorum!. Yeter artık, bırakın Müslüman mahallesinde salyangoz satmayı! Asil milletimize ve değerlerimize saygısızlık yapmayı bırakın! Türk milletinin değerlerine saldıran hainler sizi yularınızı elinde tutan sahipleriniz kurtaramayacak!. Hiç değilse 23 nisan 1920 yılında namazlarla, dualarla ve hatimlerle, kurbanlarla Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılmasıyla Türk milletinin egemenliğini ilan etmiş olan Mustafa Kemal AtaTürk'ümüzden utanın! Her defasında milletimizi, devletimizi bölmeye, parçalamaya uğraşanların maşası olmayınız!" dedi. Aynur Talıblı'nın makalesinin TAMAMI İÇİN TIKLA

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)