Azad Yılmaz, Yaptığımız Yatırımlar ile Gurur Duyuyoruz

Karadenizli genç iş insanı ve AZADET kurucusu Azad YILMAZ , Türkiye’de ki yatırımlar için Hazırlıklara başladıklarını belirtti.

Kapsam 19.05.2021, 23:21 19.05.2021, 23:36
Azad Yılmaz, Yaptığımız Yatırımlar ile Gurur Duyuyoruz

Azad YILMAZ Yaptıkları yatırımlarla birlikte gurur duyduklarını belirtti.  Ünlü Sosyal Medya Fenomeni Karadenizli genç iş insanı ve AZADET kurucusu Azad YILMAZ , Türkiye’deki yatırımlar için Hazırlıkların başladığını belirtti.

İstanbul’da çeşitli yatırımları bulunan Azad YILMAZ , daha önce Ankara ve Antalya şehirlerinde de yatırım yapacaklarını açıklamıştı.

Pandemi dönemi bitmesi ile birlikte yeni  yatırımlarını hayata geçireceklerini ifade eden Azad YILMAZ “Türkiye’de İstanbul ile başladığımız yatırım zincirini Ankara ve Antalya şehirlerinde gerçekleştireceğimiz yatırımlar ile genişletmeyi hedefliyoruz. Bu yatırımların fizibilite çalışmaları tamamlandı. Simdi hayata geçirmek için düğmeye basıldı.” dedi ; 

Türkiye'ye yatırım kararı aldık

Türkiye’yi riskli bulan yatırımcıların aksine yatırımlarını artırmayı hedflediklerini ifade eden Azad Yılmaz, şu açıklamalarda bulundu; "biz yatırımlarımızı artırma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Özellikle iş alanımızda potansiyel oldukça büyük ve kayda değer. O nedenle de yatırım yapmaktan çekinmiyoruz. Kısa vadede olmasa da orta ve uzun vadede güzel karlar getirecek Ülkemize ve halkımıza istihdam sağlamış olacağız. Finans uzmanlarımız ve analistlerimiz tarafından elde edilen verilerin yorumlanması sonucunda yatırım kararı aldık. Bu kararımız doğrultusunda da ilerlemeye devam ediyoruz. Is ortaklarımız sayesinde hem ülkede hem de dünyada genişlemeye devam edeceğiz. Bu şehirlere de artı bir istihdam sağlamış olacağız. “ 

Türk hükümeti ekonomi kurmayları, yabancı yatırımcılara verdiği teşvikler ve vergi muafiyetleri gibi opsiyonlarla ekonomiyi canlandırmaya dönük çalışmalara destek verdiğini dile getiren Azad Yılmaz, " En gelişmiş ekonomilere sahip olan Avrupa ülkeleri dahi pandemi nedeniyle zor zamanlardan geçerken, bu dönemde Türkiye’ye yapılacak yatırımlar değerli görülüyor." dedi.

Genç iş insanı Azad YILMAZ ’in Marmara, Akdeniz ve Ege Bölgelerinin önemli şehirlerinde yapacağı yatırımların diğer bölgelere ve şehirlere de kayacağı ifade ediliyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)