Alexa

Bebek Çikolatası Çeşitleri

Bebek Çikolatası Çeşitleri

Erkek ve kız bebeklerine özel doğum çikolatası ürünleri hem pastanelerde hem de online platformlarda satışa çıkarılıyor. Kakao ve süt gibi tamamen doğal ve organik ürünlerle imal edilen bu çikolatalar gelen misafirlere ikramda sıklıkla tercih edilmektedir. İsteyenler için sipariş aşamasında isim yazdırmak ve isimli kız bebek çikolatası yada isimli erkek bebek çikolatası çeşitlerini en uygun fiyatlarla sipariş etmek de mümkündür. Siparişler telefon ve whatsapp üzerinden de yapılıp en geç üç iş günü içerisinde verilen adreslere gönderilmektedir.

Aromalı Bebek Çikolataları

İlgili kategorilerde ilk seçenekleri aromalı bebek çikolatası ürünleri oluşturuyor. Toplu alımlarda sunum kutusu çantası da hediye olarak verilmektedir. Kampanyalı olan bu çikolataların kendine has bir aroması ve yoğunluğu bulunuyor. Protein bakımından oldukça zengin olan bu ürünlerin bebekler tarafından tüketilmesinde de herhangi bir sakınca bulunmuyor. Aromalı olan çeşitlerinde en çok tercih edilen fındık, çikolata ve vanilyadır.

 İsimli Bebek Çikolataları ve Fiyatları

 Kutularına bebeklerin isimlerinin yazdırıldığı özel çikolatalar çok az bir fiyat farkıyla anında temin edilebilir. Erkek bebekler için ana renkler mavi, sarı ve yeşildir. Kız bebekleri için ise bu renkler daha çok pembe, turuncu ve kırmızı gibi renklerden oluşuyor. Bebek adının altına ya da üstüne ''hoş geldin'' yazısı da yazdırılabiliyor.

Tüm bunlar sipariş aşamasında hem online platformlarda hem de telefon üzerinden belirtilerek tedarik edilebilir. Kutuları ise ahşap ve metal olmak üzere ikiye ayrılıyor. Daha ekonomik bir ürün için tek kullanımlık ahşap kutular tercih edilebilir. Metal kutular ise daha sonrası için de kullanılmaya uygun olup saklanabilir.

 Diğer Bebek Çikolataları ve Özellikleri

Üzerinde çeşitli hayvanların sevimli figürlerinin yer aldığı çok özel kutularda satışa çıkarılmış ürünler için kategori incelenebilir. Leylek, fil ve kedi gibi hayvanlar sevimli bir şekilde kutuların üzerinde resmediliyor. Özellikle kız bebekleri için özel olarak üretilmiş pembe fiyonklu desenler de bu senenin en çok satan diğer modelleri arasında gösteriliyor.

Bir diğer seçenek ise bebeklerin doğum tarihlerini de kutunun üstüne yazdırmaktadır. Dökme olan çikolatalar 70'li ve 100'lü paketlerle sipariş edilebilir. Toplu alımlarda müşterileri yüzde otuza varan indirimler de bekliyor.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE