Alexa

Bu kadar cimri olmayın Sayın Bakan

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç büyük bir şaşa ile Samsun havalimanında karşılandı. burada ki karşılama töreninindeki kalabalığı görünce dayanamamış olsa gerek Samsun’da 9 Milletvekili çıkaracaklarını söyledi.

Bu kadar cimri olmayın Sayın Bakan

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç büyük bir şaşa ile Samsun havalimanında karşılandı.

Sayın Bakan burada ki karşılama töreninindeki kalabalığı görünce dayanamamış olsa gerek Samsun’da 9 Milletvekili çıkaracaklarını söyledi.

Parti teşkilatlarını ziyaret etmek amacıyla Samsun’a gelen Sayın Çağatay Kılıç, Büyükşehir Belediye tesisinde Sevgi Kafe’de yaptığı konuşmada Cumartesi günü AKP milletvekili adaylarıyla tanıtım toplantısı yapacaklarını belirterek Ak Partinin başarılarından bahsetti. Samsun’dan 9 Milletvekilini de alacaklarını söyledi.

Sayın Kılıç, bu kadar cimrilik yapmayın lütfen.

Biraz insaf edin.

9 Milletvekilini kaçar kaçar saydınız.

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Ömer Süslü geçen günlerde bir basın açıklaması yaparak, Ak Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel'in 9 milletvekili çıkaracaklarını söylemesi üzerine "9 milletvekili ancak rüyalarında görürler" demişti.

Sayın Bakan Kılıç’ında bu paralelde yaptığı açıklamaya MHP’den cevap gecikmeyeceğini umuyoruz.

Ha Unutmadan, şu iftihar edilen ve 13 yıldır artık ezberlediğimiz duble yolları birde çökmekten kurtarabilseniz daha iyi olacak.

R.Çağlar

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 20:50
YORUM EKLE