Alexa

Bunların kafasına saksı düşmüş

Seçimlerden sonra koalisyon tartışmaları devam ederken bir diğer taraftan TBMM Başkanlık seçimleriyle yorulduk. Bu gidişle daha çok yorulmaya devam edeceğiz.

Bunların kafasına saksı düşmüş

Seçimlerden sonra koalisyon tartışmaları devam ederken bir diğer taraftan TBMM Başkanlık seçimleriyle yorulduk. Bu gidişle daha çok yorulmaya devam edeceğiz.

Adı siyaset 
Yapılanların adı siyaset olunca her şey mubahmış gibi davranışlar ortaya çıkıyor. Siyaset adına halk kandırılıyor. Siyaset adına verilen sözler unutuluyor. Siyaset adına bir araya gelmesi mümkün olmayan unsurlar bir araya geliyor. Siyaset adına insanlar öldürülüyor, evinden ocağından ediliyor. Siyaset adına haklı-haksız demeden cezaevleri dolduruluyor, insanlar özgürlüğünden, işinden, kariyerinden ediliyor. Siyaset adına Ülkemizin bekası ve ekonomik yapısı tehlikeye düşürülüyor. Siyaset adına Türkiye, düşmanlarının elinde oyuncak ediliyor, geçmişine küfrediliyor, geleceğine zemmet çıkarılıyor.

Adı siyaset olunca; 
İyiler kötü, doğrular yanlış, haklılar haksız, haklar batıl, polisler hırsız, kanunlar kanunsuz oluyor. 

Adı siyaset olunca;
Ne çizgi kalıyor ne karakter. Bildiğinizi unutacak, zamana göre hareket edeceksiniz siyasette. Siyasette başarılı olabilmek veya iktidara gelebilmek için yalanlar konuşacak, dostunuzu düşmanınızı şahsi veya siyasi menfaatlere göre ayarlayacaksın. “Kadife eldiven içinde çelikten bir yumruk” olma özelliğiniz yerle bir edilecek, her türlü operasyonlara açık, dik duran başınız eğik olacak.

Aklın sermayesi bozuk para gibi harcanacak, ülkemizin kaderi üç-beş çapulcunun eline terkedilecek.

Yüce Türk Milletimizin beklentileri, siyaset meclisine yapılan eklentilerle kaos kazanında kaynatılacak.

Türk Milletinin arzu ve isteklerine göre siyaset sahasında duruş sergilemek isteyenlerin gözleri bağlanmaya çalışacak, başlarına çorap örülmesi için her türlü ‘gâvurluk’ yapılacak. Daha da olmazsa tehdit ve şantajlarla boyun büktürülecek.

Böyle siyaset olmaz!

Medya’nın çok değerli (!) satılmış bir takım kalemleri tarafından yazılıp çizilen sözde doğrular (!) la insanların kafası allak-bullak edilmektedir. Milli ve manevi değerlerine sahip olmaya çalışan ve Milleti için en doğru siyaseti ortaya koymaya yemin eden siyasetçilerimiz ve aydınlarımız hedef alınmaktadır.

Sosyal mühendislik veya uyandırmadan yapılan algı politikalarıyla seçmen kanalında uydurma frekanslar yakalanmaya çalışılıyor ve milletimizin hayalleri ve umutları acımasızca sömürülüyor. 

Bu mudur siyaset? Bu mudur millet sevgisi, vatan anlayışı?

Bunların kafasına saksı düşmüş
Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2016, 20:41
YORUM EKLE

banner331