BÜROBİG, YGZ Mobilya güvencesiyle Samsun'da

Samsun'da ofis mobilyalarında ilk akla gelen isimlerden birisi olan YGZ Mobilya, Bürobig Ofis Mobilyalarının Samsun distribütörlüğünü aldı.

Kapsam 29.01.2021, 09:45 29.01.2021, 13:11
BÜROBİG, YGZ Mobilya güvencesiyle Samsun'da

YGZ Mobilya, yeni yıl ile birlikte Türkiye'de ofis mobilyaları sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan Bürobig Ofis Mobilyalarının Samsun distrübitörlüğünü aldı Samsun'da ofis mobilyaları denilince akla gelen ilk isim olan YGZ Mobilya, müşterilerine hem uygun bütçeli modern tasarımlar üretirken hem de istek ve arzulara göre her projeye sıfırdan çözüm üretiyor.

YGZ Mobilya Samsun'da 20 yıldır ofis mobilyaları sektöründe yenilikçi adımlarla yüzlerce proje hayata geçirdi.Türkiye'nin önde gelen Bürobig Ofis Mobilyalarının Samsun distrübitörlüğünü alan YGZ Mobilya,  Eski Sanayi Sitesi Piazza AVM arkasında hizmet vermeye başladı.

YGZ, 20 YILLIK TECRÜBE İLE HİZMET SUNUYOR

YGZ Mobilya sahibi Bülent Cantaş, yaptıkları açıklamada, YGZ olarak ofis mobilyaları sektöründe 20 yıldır hizmet verdiklerini belirterek, ''YGZ Mobilya 20 yıldan bu yana gelen bir tecrübenin sonucudur. Bu süreç ilerlerken, olgunlaşan tecrübelerimiz sayesinde yüzlerce farklı projeyi hayata geçirip, tarzımızı ve yenilikçiliğimizi ortaya çıkardık. Bugüne kadar Türkiye’nin lider ofis mobilya üreticileri ile birlikte çalıştık ve müşterilerimize hem zevkli hem de uygun tasarımlar ürettik'' dedi.

PROJELERE SIFIRDAN ÇÖZÜM

Bülent Cantaş, her proje için ayrı çalışma programı hazırladıklarını özellikle belirterek, ''Her projemiz için sıfırdan çözüm sunmaktayız. İşinizin tasarımından uygulanma sürecine kadar profesyonel hizmet vermekteyiz. Yeni tasarım ürünlerimizle insanların iş hayatında gününün büyük bölümünü geçirdiği ofisleri, sıradanlıktan uzaklaştırıp nefes alan yaşam alanlarına çevirmek ve kullanıcıların ofis yaşantısını daha kaliteli hale getirmek için çalışıyoruz. Amacımız uygulanabilir tüm alanlara yeniliği ve estetiği katarak müşterilerimizin mutluluğuna ortak olmaktır" dedi.

BÜROBİG SHOWROOM'U HİZMETTE

2021 Yılı ile birlikte Bürobig markasının Samsun distrübitörlüğünü aldıklarını ifade eden Bülent Cantaş müşterilerini Samsun'daki showrooma davet ederek şunları söyledi; ''Türkiye'de ofis mobilyaları sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan Bürobig mağazamız, Eski Sanayi Sitesi Piazza AVM arkasında hizmet vermeye başladı. Kaliteli, yenilikçi, modern ve estetik tasarımların yer aldığı ürünlerimiz, Samsun showroomumuzda sergilenmeye başladı. Yeni ofis kuracak olan ve ofisini yenilemek isteyen müşterilerimizi, sıradışı ürünlerimizi görmek için showroomumuza davet ediyoruz'' 

ÇEVRE DOSTU MOBİLYA

Bülent Cantaş, Bürobig'in yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen bir firma olarak önceliğinin müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını doğru ekipmanla birleştirmekle beraber üzerinde yaşanılan gezegeni de korumak olduğunu söyledi. Cantaş, ''Tüm ürünlerimiz çevre dostu olup insan sağlığına zararlı olan hiçbir kimyasal içermemektedir. Mobilyalarımız TSE (Türk Standartları Enstitüsü) tarafından uygun görülmüş E1 normlarında, FSC (Orman Yönetim Konseyi) Belgesi’ne sahip olan ve endüstriyel sanayi ormanlarında elde edilen ham maddelerden üretilmektedir" diye konuştu

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)