Alexa

"Büyük Türkiye: Savunmakla değil saldırmakla mümkündür"

Zalimin zulmüne ve çirkin emellerine karşı sürekli savunmada kalmak acizliktir. Büyük Türkiye'yi kurmak; hep kendini savunmakla değil, haklı olduğun yerde saldırmakla mümkündür.

"Büyük Türkiye: Savunmakla değil saldırmakla mümkündür"
Türkiye hızlı bir değişim sürecine giriyor. Allah hayırlısını versin. Allah düzenimizi , birliğimizi, dirliğimizi bozmasın.
 
15 Temmuz darbe girişimi bir ihanet girişimi olduğunu defalarca tekrar ettik. Allah milletimize bir daha 15 Temmuzlar yaşatmasın.
 
15 Temmuz darbe girişimi sonrasında “Yenikapı Ruhu” olarak ortaya çıkan birlik şuuru her ne kadar sekteye uğramış ve sulandırılmışsa da Milletimizin bir gerçeği çok daha iyi anladığına inanıyorum.
 
Millet olmak bir süreci gerektirir. Milleti olma vasfını korumak ve devamiyetini sağlamak ise millet olmak kadar zordur. Büyük milletlerin büyük düşmanları olduğunu tarihler bize göstermektedir. Büyük milletlerin her zaman güçlü düşmanları olacaktır. Millet, her anlamda, bütün sahalarda gücünü koruyabilmek için dünyada gelişen teknolojiyi ve hadiseleri adım adım takip etmelidir. Gelecek nesillere en sade ve sıcak şekilde anlatmalı ve şuurlandırmalıdır.
 
Milletin kendini koruması ve daha güçlü yarınlara yürüyebilmesi için MİLLİYETÇİLİK davlet tarafından güçlendirilmelidir. Milliyetçilik, aynı bayrak altında, aynı toprak üstünde yaşayan insanları bir arada tutan önemli bir duygudur. Milliyetçilik duygusu ne kadar ğüçlüyse o toplum ve millet o kadar güçlü demektir.
 
Türkiye’nin içinde bulunduğu duruma baktığımızda Türk düşmanlarının her koldan saldırdıklarını şahit oluyoruz. Teknik ve teknolojik, ekonomik ve sosyal kanallardan sürekli saldırıya uğrayan bir Türkiye gerçeğiyle karşı karşıyayız. Sürekli savunma psikolojisinden kurtulmanın zamanı çoktan gelmiştir.

Zalimin zulmüne ve çirkin emellerine karşı sürekli savunmada kalmak acizliktir.
 
Büyük Türkiye kurmak; hep kendini savunmakla değil daha çok haklı olduğun yerde saldırmakla mümkündür.
 
Garabey

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2016, 01:51
YORUM EKLE

banner325