Çakıcı; Bunlar Siyonizm Adına Uşaklık Yapan İt ve Çakallardır

Alaattin Çakıcı yatmakta olduğu cezaevinden cezaevi idaresi kanalıyla gündeme dair yaptığı yazılı basın açıklamasında, "Ben Keskin T tipi ceza evinde yatıyorum. Hadi bir yerlerde kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Bakın size açık konuşuyorum. Gücünüz yetiyorsa beni öldürtebilirsiniz" dedi.

Kapsam 19.12.2017, 14:32 20.12.2017, 00:13
Çakıcı; Bunlar Siyonizm Adına Uşaklık Yapan İt ve Çakallardır

Keskin T tipi cezaevinde yatmakta olan Ünlü Kabadayı Alaattin Çakıcı son zamanlarda dünya gündemini altüst eden ve Türkiye'de de büyük tepkilere neden olan meselelerle ilgili çok sert açıklamalarda bulundu.

"Coğrafyamızı ve ülkemizi yıllardır kaos ve kan gölüne çeviren" 

Ülkemizin üzerinde bir asırdır yapılan by-passı tamamlayamayan sömürgeci batı ve dünya Siyonizm teşkilatının soğuk savaş döneminde komünizm tehlikesine karşı ülkemizi kendi çıkarları için NATO’ya dahil ettiğini, dost ve müttefik adıyla 60 yıldan beri devletimizin siyasi yapılanmasını, kadrolaşmasını Birleşik Devletler stratejik ortaklık adı altında bir virüs gibi sosyal ve siyasi hayatımızı ahtapot gibi sardığını, 1960, 12 Mart, 12 Eylül, 28 Şubat darbeleri yaptırarak ülkemizdeki ve coğrafyamızdaki etnik ve mezhepsel farklılıkları tetiklediğini belirterek; "Coğrafyamızı ve ülkemizi yıllardır kaos ve kan gölüne çeviren ve kafalarında nihai sonu gerçekleştirmek için 15 Temmuz’da onlarlaiş birliği yaparak vatanlarına ihanet eden60 yıllık yapılanmanın içindeki gizli bu hainlerle birlikte et tırnak olan Fethullah Gülen denen şeytana imamlık yapan birlikte hareket ederek 15 Temmuz sürecini toplum olarak yaşadık." ifadelerini kullandı.

"Vatanlarına ihanet eden, Siyonizm ve üst aklın adına uşaklık yapan it ve çakallardır."

15 Temmuz’dan sonra yapılan operasyonlarda kötülüğün merkezi olan Birleşik Devletler 60 yıl dostluk adına ülkemizde siyasi ve devlet yapılanmasının içine enjekte ettiği virüsün deşifre olanının bir kısmına devletiyöneten siyasi iradenin ulaştığını belirten Çakıcı;15 Temmuzun Türkiye ayağının başındaki kişi ve kişilerin bir bölümü yakalanmıştır.Ne kadar vatan haini varmış ki,ABD ve küresel üst akla hizmet eden bu vatansızların ölülerini toprak bile kabul etmeyecek. Ne yazık ki yukarıda bahsettiğim gibi ABD’nin Türkiye ayağının başında topluma deşifre edilmeyen görevlerinin başında durmaktadır. Muhalefet ve bazı eski siyasiler hep birlikte hareket edip batı ve Amerika Birleşik Devletlerine uşaklık yapmaktadır. Acı olan içlerinde şu anda sessiz ve sakin duran devletimizin en üst makamlarında görev alan bu kişilerden biri ABD güdümündedir. diğeri de İngilizlere hizmet eden, Zarif, kibar, toplum tarafından bilinen bu zevatlar pusuya yatmış, vatanlarına ihanet eden, Siyonizm ve üst aklın adına uşaklık yapan it ve çakallardır." dedi.

ABD ve İngiliz uşakları!

"Vatanseverim" diyen ister siyasi kadrolar olsun, ister bürokrasinin içinde,bunları bilip de şu anda devletin yanında olmuyorsalar onların milliyetperverliğinden ve vatanseverliğinden şüphe etmemekte ihanete ortak olmaktır. Unuttukları bu devlet sahipsiz değildir." ifadelerini kullanan Alaattin Çakıcı, "İhanet içerisinde deşifre olmadıklarını zannedenler sizler kafanızı ne kadar kuma sokarsanız sokun ama birileri tarafından bilindiğinizi biliyor musunuz? Sizlere söylüyorum, ihanet şebekesinin Türkiye ayağının başındaki sizler, o kuzu postuna bürünmüş sinsice kenarda oturan ABD ve İngiliz uşakları! İnanın sizler biliniyorsunuz. Bu millete hesap vermeden bir yere gidemeyeceksiniz.! Aziz vatanımızı kaosa çevirdiniz." Sizleri toprak bile kabul etmeyecektir. Büyük şeytana hizmet edenler, sizlerin herhalde kanı bozuk ki Çanakkale’de, İstiklal harbinde, Yemen’de, Kut’ül Amare’de, eski Osmanlı coğrafyasında, Balkanlarda demek ki soyunuzda bu saydığım yerlerde atanızdan şehitlik mertebesinde kimseniz yok! Varsa bile dedelerinizin toprak altındaki ihanetleriniz yüzünden kemiklerinin sızladıklarını hissedemeyecek kadar beyninizi şeytana teslim etmişsiniz. Şeytanın itleri! Aziz milletimiz birlik ve beraberlik içerisinde olduğu sürece kiminle iş birliği yaparsanız yapın, Türkiye Cumhuriyeti devleti ebede kadar yıkılamayacağını o ihanet etmiş aklınıza sokun" şeklindeki ser cümlelerle Türkiye düşmanlarıyla iş birliği içerisinde olanlara çıkıştı.

Kamuoyuna, aziz milletimize saygılarımla arz ederim.

NOT: Bu yazdığım yazıda kimleri kastettiğimi onlar kendilerini biliyorlar. Kamuda deşifre edilmeyen fakat bilinen o vatan hainlerine sesleniyorum. İmkanlarınızı her türlü kullanabilirsiniz. Ben Keskin T tipi ceza evinde yatıyorum. Hadi bir yerlerde kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Bakın size açık konuşuyorum. Gücünüz yetiyorsa beni öldürtebilirsiniz ama vatana ihanet edenlerin genetik yapısında yiğitlik değil, Selçuklu veziri gibi korkaklık ve kahpelik yatar.

Kamuoyuna, Aziz Devletimize Saygılarımla Arz Ederim.

Alaattin ÇAKICI

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (2)
Umut yavuzsan 3 yıl önce
Hellal olsun koca reis senide harcayamayacaklar ..
Selami ay Antalya 3 yıl önce
Siz büyüklerimiz ellerinizden öpüyorum Rabbim kurtarsin sizlerden feyiz alarak bu vatana canımız feda ne güzel tesbitlerde bulunmmussun vatana ihanet eden herkim olursa inşAllah hakettiği yeri görecektir Allahın gazabı üzerlerine olsun Rabbim sanada sağlıklı ömürler versin inşAllah yakinda hürriyetine ulasirsin ellerinden öpüyorum
-2°
hafif kar yağışlı