Alexa

Çamlıdağ Ne Zaman Kuruldu? (Çamlıdağ Online Satış)

Samsun'da kurulan Çamlıdağ, kahvaltıyı seven insanların uğrak yeri oldu. Karadenizlilere hizmet üreten Çamlıdağ, Türkiye'nin her yerine online satış sistemiyle de güvenilir ürünlerini kapınıza kadar gönderiyor. Peki Çamlıdağ nerede? Çamlıdağ ne zaman kuruldu?

Çamlıdağ Ne Zaman Kuruldu? (Çamlıdağ Online Satış)

Çamlıdağ şarküteri samsun'da kuruldu. Çamlıdağ, Samsun'da uzun yıllardır hizmet sunuyor. Bilgisayar ve internet teknolojilerinin ilerlemesiyle birlikte online satışlarına da başlayan Çamlıdağ, Türkiyi'nin her yerinden verdiğiniz siparişleri kapınıza kadar getiriyor. Çamlıdağ sadece Samsun'un değil aynı zamanda Karadeniz Bölgesinin bir markası haline geldi.

Samsun'da ÇAMLIDAĞ işini bilen personeli ve tecrübeleriyle sabitlediği altyapısı ile ürünleriyle müşterilerinin yüzünü daima güldürmeye çalışıyor. Samsun'da şarküteri arandığında ilk akla gelen güvenilir kuruluşlardan birisi çamlıdağ oldu.

Kahvaltı Türk halkı için önemlidir.Çeşitli peynirler, zeytinler, pastırmalar, sucuklar sofralarını süsler. kahvaltıklarda en önemli husus ise güvendir. Samsun'da şarküteri kurumsallaştıran Çamlıdağ yüzakı olmaya devam ediyor.

ÇAMLIDAĞ ET ÜRÜNLERİ NEDİR?

ÇAMLIDAĞ SUCUK

camlidag sucuk

Çamlıdağ, kendi ürettikleri sucuklarla farklı bir damak zevkini sunuyor. Özenle hijyenik ortamda ürettikleri Sucukları Türkiye'nin her yerine yollayabiliyorlar. Dana etiyle birlikte kırmızı toz biber, sarımsak, tuz, kimyon ve karabiber ile birlikte sucukları damak tadınıza uygun hâle getiriyor.

ÇAMLIDAĞ SALAM - SOSİS

camlidag salam

Tamamen kendi üretimi olan Çamlıdağ Salam, kavurma, dana etinin sinir ve kıkırdaklarının ayıklanması ile elde ediliyor. 130 °C buhar kazanında yapılan kavurma için, ön kol tarafındaki yumuşak etler kullanılıyor. Tamamen hijyenik koşullarda üretilerek vatandaşın sofrasında yerini alıyor. Çamlıdağ Sosis %100 dana etinden üretiliyor. Çamlıdağ Sosis’i, sandviçlerde, salçalı olarak makarnalarda, kızartma olarak kahvaltılarda tüketiliyor.

SÜT ÜRÜNLERİ

ÇAMLIDAĞ TEL PEYNİR

Tuzu az lezzetli bir peynirle tanıştıran Çamlıdağ, özellikle Karadeniz Bölgesi'nde tüketilen mıhlama, pide ve kahvaltıda tüketilen bir ürün olarak, kahvaltıların vazgeçilmezi olmuştur.

ÇAMLIDAĞ KÖY PEYNİRİ

Kahvaltılarda, yemeklerde sofraları süsler.

ÇAMLIDAĞ TEREYAĞ

Çamlıdağ Kokuzsuz tereyağ, Çamlıdağ Şarküteri üretimi olan tereyağ, pastörize edilen ve hiçbir katkı maddesi içermeyen açık sarı renkli ve içindeki süt oranıyla doğal olarak tercih ediliyor. Sofraların vazgeçilmez lezzeti tereyağı, Tereyağ Çamlıdağ kalitesiyle sunuluyor. Türk Gıda Kodeksi gereği hiçbir katkı maddesi içermiyor.

ÇAMLIDAĞ ESKİ KAŞAR

Kars yöresinin sütlerinden üretilen Çamlıdağ Eski Kaşar, işçilik kalitesi ile damakta farklı bir lezzet bırakıyor. eski kaşar, çok tercih edilen bir peynir olarak Çamlıdağ farkıyla sofralardaki yerini alıyor.

ÇAMLIDAĞ TULUM PEYNİRİ

Peynirin en leziz hâllerinden biri olan tulum peyniri ile tanıştırn Çamlıdağ, tercihini sütten yana kullanıyor. Ek olarak süt yağı, tuz ve peynir mayası kullanan Çamlıdağ, tulum peynirine kattığı farklı bir lezzetle ortaya çıkıyor.

ÇAMLIDAĞ BAL ÇEŞİTLERİ

Hakiki çiçek balı ve süzme petek balı sunan Çamlıdağ, Sivas bölgesinden getirdiği Ballar ile düzenli olarak laboratuvarlarında test ederek, müşterilerine sunuyor.

Çamlıdağ Nedir, ne zaman kuruldu?

Çamlıdağ şarküteri evinize kadar taşıdığı kahvaltılık ürünlerini hazırlarken hijyenik olmasına dikkat ediyor. Peki kendilerini 1931'den beri kahvaltının kalbi olarak nitelendirdikleri Çamlıdağ kimdir, nerede kurulmuştur?

Çamlıdağ temellerini Samsun'da Saathane'de Çamlıbel tarafından kuruldu. Dürüstlüğü ve çalışkanlığı nedeniyle Temel Çamlıdağ’a devredilerek, “kahvaltının kalbi” serüveni başladı. Bugün 8 şubesi ile hizmetine devam eden Çamlıdağ, 1.500 metrekarelik kapalı alanlarında da, pastırma, sucuk, kavurma, tereyağı üretiminin yanı sıra, tulum peyniri, tel peynir, eski kaşar, süzme ve petek bal paketleme işlemlerini yapmaktadır. Çamlıdağ, Karadeniz Bölgesi'nde ürünlerinde ulusal ve yerel marketlerde ise ürünleriniinsanların beğenisine sunuluyor.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 14:22
YORUM EKLE