Cengizhan Başaran kimdir, Nerelidir?

Cengizhan Başaran Cumhurbaşkanı Danışmanı olarak atanmasının ardından merak edildi. Peki Cengizhan Başaran kimdir, nerelidir, kaç yaşındadır?

Kapsam 23.10.2022, 23:28
Cengizhan Başaran kimdir, Nerelidir?

Cumhurbaşkanı Danışmanı olarak atanan Cengizhan Başaran kimdir merek ediliyor. Cengizhan Başaran kimdir, hayatı nedir gibi merak edilen soruların cevaplarını haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

CENGİZHAN BAŞARAN KİMDİR?

Cengizhan Başaran, Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle yeni bir göreve atandık. Bizleri bu göreve layık gördükleri için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a en kalbi şükranlarımı arz ederim. Türkiye Yüzyılını inşa ederken bu kutlu davada nefer olmak, bizim için şereftir" mesajını verdi.

Orhan Karakurt ve Cengizhan Başaran Cumhurbaşkanı Danışmanlığı'na atandı. Karakurt ve Başaran'ın Cumhurbaşkanı Danışmanlığına atanmasına ilişkin karar bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı. Söz konusu atama Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 12'nci ve 13'üncü maddeleri gereğince yapıldı.

Cengizhan Başaran kimdir. nerelidir, ne zaman doğmuştur? Cengizhan Başaran ile ilgili detaylı biyografi bilgisini daha sonra haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)