Demiroğlu, Bay Bayan Giyiminde Tarz Modeller Sunuyor

Samsun'un en işlek caddelerinden Fatih Sultan Mehmet Caddesinde bulunan Demiroğlu Giyim çok katlı binasında perakende ve toptan satışlarına devam ediyor.

Kapsam 08.07.2019, 10:28 27.09.2020, 02:17
Demiroğlu, Bay Bayan Giyiminde Tarz Modeller Sunuyor

Tesettür giyimden eşofman takımlarına, abiye kıyafetlerinden günün modası günlük kullanıma uygun giyisiler Demiroğlu giyim de her bütçeye uygun fiyatlarla standlarında yerini aldı.

Samsun'da giyim ve kuşamda ilk akla gelecek mağazalardan birisi olan Demiroğlu Giyim, özellikle kapalı giyim de her türlü çeşidin bulunabileceği bir numaralı adreslerden biri olarak hizmetine devam ediyor. Günün modası ve zamanın en moda kıyafetlerini bulabileceğiniz Demiroğlu Giyim müşteri memnuniyetini esas alarak bütün ürünlerinin arkasında duruyor.

Kapalı giyim, veya tesettür giyim, muhafazakâr yaşam tarzına sahip bayanların tercih ettiği giyim biçimine uygun kıyafetleri ve kıyafet çeşitlerini bir arada bulabileceğiniz Demiroğlu hafta sonları indirimleriyle yüz güldürüyor.

Son dönemde kapalı giyim ürünleri de modadan nasibini almıştır. Artık kapalı giyim modelleri vatandaşlar için önemli olmuştur. Demiroğlu. yazlık modelleri, kışlık modelleri ve mevsimlik modelleri bulabileceğiniz giyimde öncü bir mağaza olmuştur.

Elbiseler, tunikler, eşofman takımları, etekler, bay ve bayan spor giyimleri Demiroğlu'nda sizleri bekliyor.

Demiroğlu Giyim, Perakende satışlarıyla kendi bölgesine hitap ederken, toptan satışlarıyla da yurtiçi ve yurtdışı hizmetlerine devam ediyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)