Alexa
banner314

"Devletin Af Sözü Var"

Türkiye'de af tartışılıyor. Mahkum aileleri ve yakınlarını af umudu sardı. MHP Liderinin af ile ilgili sözlerine umut bağlayan mahkum yakınları sosyal medyadan "Devletin bize sözü var diyor"

Türkiye'nin önünde iki önemli gün bulunuyor. Bu günlerden birisi Ramazan Bayramı diğeri ise 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel seçimleri... Mahkumlar için bu zamanlar içinde mutlaka af çıkacak. Mahkum yakınları da büyük bir ümit içinde af ile ilgili etkinlikler düzenleyerek, "DEVLETİN AF SÖZÜ VAR" diyor. "Eşit yasa" istediklerini dile getiren mahkum yakınları Türkiye'nin bir çok yerinde etkinlikler düzenlerken, sosyal medyada da boş durmuyorlar.

Mahkum yakınlarının düzenlediği twitter etkinliğine resmi tıklayarak ulaşabilirsiniz.

AF Çıkar mı?

Milliyetçi Hareket Partisi'lideri Devlet Bahçeli'nin bu kadar kesin konuşmasının ardından mahkum yakınlarını çok büyük ümit sardı. Bahçeli'nin konuşmasına destek veren mahkum aileleri çeşitli etkinliklerle gündemi sıkı tutuyor. Ok bir kez yayından çıkmıştır. Affın er geç geleceği yorumları aklı başında insanlar tarafından da yapılmakta, yazılıp çizilmektedir. Af artık kaçınılmaz olmuştur.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nihal
Nihal - 10 ay Önce

InşAllah bazı suçlar hariç çıkar her saat haberlerde gözümüz bu haberle mahkum yakınlarını umutlandırdınız artık çıksın

Tuba
Tuba - 10 ay Önce

Günde defalarca af haberlerine bakıyoruz eşlerimiz çocuklarıöız içerde şu mübarek günlerde zor günler yaşıyoruz boğazımızdan yemek geçmiyo bile Allah aşkına sevindirin bizi umutlandırdınız insanları müjdeli haberi bekliyoruz..

Nihal
Nihal - 10 ay Önce

InşAllah bazı suçlar hariç çıkar

Mahkum eşi
Mahkum eşi - 10 ay Önce

İnşAllah çkar biran önce yüzümüz güler

Yıldiz
Yıldiz - 10 ay Önce

TCK her maddeden mağdur var SN Bahçeli nin çağrısına cevap vererek REİS toplumsal barış için afff teklifini kabul etmeli yeşeren umutlarimiz yıkılmasın mahkumlar valiz topladı bunun tersi toplumca hepimize pahalıya patlar isyanlar başlar MAHKUM aileleri dört gözle bayram öncesi gelecek müjdeli haberi bekliyor Devletin Af sözü VAR SN Bahçeli umutlarımızı yıkma sözün VAR sözüne sahip çık ıcraat bekliyoruz MAHKUM AİLELERİ. ..

Nihal
Nihal - 10 ay Önce

InşAllah bazı suçlar hariç çıkar her saat haberlerde gözümüz bu haberle mahkum yakınlarını umutlandırdınız artık çıksın

banner307

banner313