DezenFX Karadeniz ve Doğu Bölgesi Distribitörü 'Gökhan Itriyat' Oldu

Gökhan ıtriyat sahibi Gökhan Cıgalı, Karadeniz ve Doğu Bölgesi ve 23 İlin DezenFX dezenfektan distribitörü oldu. Peki DezenFX dezenfektan nedir?

Kapsam 16.03.2021, 09:55 20.03.2021, 21:36
DezenFX Karadeniz ve Doğu Bölgesi Distribitörü 'Gökhan Itriyat' Oldu

Gökhan Cıgalı, karadeniz ve doğu bölgesinin 23 ilin distribitörü oldu. DezenFX Dezenfektan, covid-19 vakası ile 17 belgede dezenfektan sektöründe hızlı ve etkiliyici bir giriş yaparak gündeme oturdu.

'Türkiye'nin İlk Covid-19 Öldüren Dezenfektan' sloganı ile ismini duyuran DezenFX dezenfektan, virüs ve bakterilere karşı 24 saat etkin koruma sağlıyor. Samsun'dan ismini tüm Türkiye'ye duyuran Gökhan itriyat sahibi Gökhan CIGALI karadeniz ve doğu bölgesinin 23 ilin distribitörü olduğunu açıkladı. Bölgelerinde hızlı ve etkili satış ve tanıtımlarda bulunan Gökhan itriyat sahibi Gökhan CIGALI'ya DezenFX tarafından üstün başarı plaketi verildi.

Cıgalı, yaptığı açıklamada şunları kaydetti;

"Ben kozmetik sektöründe 25 yıldan beri bu sektörünün içindeyim. Covid-19 hastalığının çıkması nedeniyle böyle bir ürünü tanıdım ve inandım. Ben inanmadığım hiç bir ürünü satmadım. DezenFX dezenfektan firmasına bu ödüle bizi laik gördükleri için teşekkür ederim." dedi.

DezenFX Nedir?

  • DezenFX virüs ve bakterilere karşı 24 saat etkin koruma sağlar.
  • Alkol yerine nano teknoloji ile üretilmiş Hipokloröz kompleksten oluşur. Bu sayede, sıkıldığı yüzeye sonradan gelen virüsleri de 24 saat boyunca etkisiz hale getirmeye devam eder.
  • Normal dezenfektanlardan 10 kat daha etkilidir.
  • Alkollü dezenfektanlar gibi cildi tahriş etmez.
  • Çocuklar tarafından kullanıma uygundur.
  • Kamusal alanların dezenfeksiyonunda da kullanılır.

KULLANIM ALANLARI

Sağlık Alanları, Gıda Üretim Hazırlama ve Satış Alanları, Diğer Sosyal Yaşam ve Hizmet Alanlarında Kullanıma Uygun olduğu belirtildi.

DezenFX in etken maddesi nedir?

Kendi bağışıklık sistemi hücrelerimizden Nötrofil’ lerin virüs ve mikroplarla savaşıyor. Ürettiği bir madde olan Hipokloröz Asit içeriyor. İnsan vücudunda düşük konsantrasyonlarda üretildiği ve anti-mikrobiyal etkiye sahip olduğu için hipokloröz asit zararlı olarak kabul edilmiyor. Etken maddesi Hipokloröz asit (HOCl) olan DezenFX; mikroorganizmalara karşı saniyeler içerisinde etki ediyor. 

DezenFX, virüsü tamamen ortadan kaldırıyor mu?

DezenFX, Hipokloröz asit (HOCl) özelliği sayesinde zarflı virüslere karşı etkili olduğu belirtilen açıklamada, "HIV, Hepatit B, influenza ya da Koronavirüs gibi insanlarda hastalık yapan virüslerin, sporsuz bakterilerin çoğunda etkilidir. HOCL, Tüberküloz, Lejyonella, H1N1 (domuz gribi), M.Chelonea, Poliovirüs, HIV, Aureus, E.Coli, Candida Albicans, Enterococcus Faecalis, P Aeruginosa gibi patojenlere karşı da etkili. Hipokloröz asit (HOCl) aynı zamanda canlıda kullanılabilen tek dezenfektandır." ifadeleri kullanıldı.

DezenFX in belgeleri var mı?

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen biyosidal ruhsatlıdır. Ruhsat No: R-20-0020 Ruhsat Tarihi: 03.06.2020. DezenFx dezenfektan etkinliği Uludağ üniversitesi ve Ege üniversitesi raporları ile kanıtlanmış güvenilir ürünlerdir. Birçok kurum tarafından onaylanmış “El ve yüz dezenfektanı” dır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)