El Emeği Göz Nuru Ürünler ve Harika Tasarımlar

Sosyal medya adresinde bir birinden güzel tasarımlarıyla ilgi çeken Sezen Çağlar, Terlik modelleri, Çeyizlik örgü terlik modelleri, Nışan bohçası, Doğum günü hediyeleri, Bohçalık terlikler, Babetler, Yılbaşı hediyelerini sosyal medyada alıcılarla buluşturuyor. 

Kapsam 13.12.2020, 11:30 13.12.2020, 12:05
El Emeği Göz Nuru Ürünler ve Harika Tasarımlar

Kadınlar el emeklerini Sosyal medyada sergiliyor ve bütçelerine katkıda bulunuyor.Kadınların bir birinden güzel  evlerinde adeta sanata dönüştürdükleri emekleri göz kamaştırıyor.

Yaptıkları hediyelik eşyaları satarak evlerine ekonomik katkıda bulunan kadınlar sosyal medya hesapları üzerinden ürünlerini sergiliyor ve satışa sunuyorlar. Teknolojinin gelişmesi, sosyal ağların büyük kalabalıklar tarafından kullanılmaya başlanması ile kadınlara da emeklerini sergileme ve para kazanma fırsatları aralandı. Yaşadıkları coğrafyanın kültürel değerlerini de ürünlerine ilmik ilmik işleyen kadınlar harikalar yaratıyor.

Ev hanımlarının el emekleri büyük ilgi görüyor.

Sosyal medya adresinde bir birinden güzel tasarımlarıyla ilgi çeken Sezen Çağlar bunlardan sadece birisi. Uzun yıllar sosyal medyada ürünlerini sergileyen Çağlar, kendine özgü tasarımlarıyla ve eşi benzeri olmayan ürünlerle tüm dikkatleri üzerinde topluyor.

Terlik modelleri, Çeyizlik örgü terlik modelleri, Nışan bohcası, Doğum günü hediyeleri, Bohçalık terlikler, Babetler, Yılbaşı hediyeleri ve daha birbirinden harika ürünlerle sosyal medyada el ürünlerini alıcılarla buluşturuyor. 

Sezen Çağlar’ın bu ürünlerini sosyal medya platformu instagram üzerinden görebilir ve iletişime geçerek BURADAN Tıklayarak satın alabilirsiniz. 

Yorumlar (0)
hafif yağmur