banner399

banner400

banner398

banner401Elbise Modellerinde Yeni Sezon Trendleri

Kapsam 21.06.2018, 13:32 15.08.2020, 13:58
Elbise Modellerinde Yeni Sezon Trendleri

Kadınların çantasıyla, ayakkabısıyla hatta eyelinerıyla bile uyum yakalamasını istediği elbise modelleri bu yıl büyük indirimlere uğradı. İsabetli üretim ve pazarlama stratejileri kurduklarını sanan bazı büyük firmalar bu konuda yanılgıya uğradılar.

Çünkü elbise konusunda her gün bir değişiklik söz konusu olabilmektedir. Kadınların sezonluk modaları artık umursamadıkları ve kendi moda ikonlarını kendilerinin oluşturdukları şu günlerde indirimler de bir işe yaramadı. Çünkü kadınlar son 150 yıldan beridir artık alışılmış çizgilerin dışına çıkarak modayı her yıl kendileri oluşturmaktadırlar. Bazı değişimler tepeden, bazıları ise çukurdan başlar. Bu değişimler ise çukurdan yükselen moda değişikliklerine örnektir. Bu sayede kadınlar artık kendi renklerini, yılın renklerinden daha çok önemsemektedirler.

Kadınların özgüvenini en çok artıran çizgiler de bu yıl biraz değişiklik gösterdi. Elbise modelleri arasında dar olanlar özel günlerinde ön planda kalmayı başarabilmiş kadınların ilk tercihlerinden oldu. Var olan elbise seçenekleri arasında kalmayıp yenisini almaya yönelenler ise farklılık olmasını isteyecekler ki daha dar ve net çizgilere sahip elbiseleri aldılar. Bunun gelecek yılın modası hakkında ufak bir tüyo verebilmesi umuluyor. Bu tüyo şimdiden açıklanmasa da 2019 yılının elbise anlamındaki yaz sezonunda daha dar ve hatları belli ederek kadınların özgüvenlerini besleyen çizgilerin yoğun olacağı dedikodular arasında. 2018 yılı elbise yaz sezonu aksine rahat ve sıcak renklerin değil, daha serin renklerle birleşmiş keskin çizgilerin baskınlık kuracağı neredeyse kesinleşmiş birtakım bilgiler arasında.

Yorumlar (1)
Suzan atayman 2 yıl önce
Lütfen yeter artık çok yorulduk yıprandık dayanıcak gücümüz kalmadı af istiyoruz Allah aşkına affffff
12°
sisli